والورده: بتیس از نمایش بد ما در نیمه اول استفاده کرد

از نظر والورده لیگ امسال اسپانیا بسیار پیچیده و رقابتی است و آنها باید از هر موقعیتی استفاده کنند ......

از نظر والورده لیگ امسال اسپانیا بسیار پیچیده و رقابتی است و آنها باید از هر موقعیتی استفاده کنند. 

به گزارش مدال، تیم‌های بارسلونا و رئال بتیس در رقابت های لالیگا از ساعت 18:45 به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میهمان به پیروزی 4-3 رسید. ارنستو والورده پس از بازی در کنفرانس خبری گفت:

ما در نیمه اول خوب نبودیم و آنها نهایت استفاده را بردند. وقتی در نیمه دوم سعی کردیم به بازی برگردیم، آنها واکنش سریعی داشتند. تاوان نمایش بد خودمان در نیمه اول را پس دادیم. ما پس از نتایج خیلی خوبی به این میدان آمدیم اما بازی را خوب آغاز نکردیم. انرژی و شادابی کافی را در زمان های مهم بازی نداشتیم و اینکه باید پیشرفت کنیم. 

بتیس بازی پرخطری را انتخاب کرد. آنها با نفرات زیاد حمله کردند و بازیکنان کمی در زمین خودی داشتند. گل های آنها بر اثر اشتباهات جاگیری ما به ثمر رسید و باید این روند را متوقف کنیم. می دانستیم قرار نیست در این بازی تسلط و مالکیت داشته باشیم و توپ مرتب بین تیم ها رد و بدل می شود اما فکر می کردیم در پایان بازی احساس بهتری داشته باشیم. ما باید پاسخ بهتری به شکل بازی آنها نشان می دادیم. 

صدرنشینی همیشه خوب است اما باید از موقعیتی که داشتیم استفاده بهتری می کردیم. لیگ امسال بسیار رقابتی و پیچیده است. برای هر پیروزی باید تلاش زیادی داشته باشید. باید تجربه امروز را تغییر دهیم. 

والورده همچنین در مورد ویدال، دمبله و مالکوم گفت:

ویدال در جنگ های نفر به نفر فوق العاده است و می دانستیم در این بازی به کار ما می آید. وقتی نتیجه 2-1 و 3-2 بود، کمبود چنین بازیکنی را داشتیم. فکر می کنم او همیشه می تواند در ترکیب اصلی باشد. در مورد مالکوم، فکر کردم در بازی به کنترل بیشتری نیاز داریم و او برای این کار مفید خواهد بود و سرعت او مهم خواهد بود. انتظارات زیادی از دمبله داریم. او استعداد بزرگی است و ما به او اعتماد داریم. 

تگ ها


بارسلونا لالیگا فوتبال