والورده: برای آگاهی از میزان مصدومیت مسی تا فردا صبر می‌کنیم

لیونل مسی در آستانه الکلاسیکو دچار مصدومیت شد....

لیونل مسی در آستانه الکلاسیکو دچار مصدومیت شد.

بارسلونا امشب در نوکمپ برابر والنسیا با تساوی 2-2 متوقف شد.

به گزارش مدال، آبی اناری‌ها ابتدا دو گل عقب افتادند ولی به لطف دبل مسی در نهایت کار به تساوی کشیده شد. این برای هفتمین بار در فصل جاری بود که بارسا شکست را با تساوی یا برد عوض می کرد. نکته نگران کننده اما مصدومیت مسی در دقیقه 70 بود. هنوز مشخص نیست که وضعیت او برای ال کلاسیکوی چهارشنبه شب چگونه خواهد بود.

ارنستو والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی گفت: "والنسیا بازی را خیلی خوب شروع کرد اما رفته رفته بر بازی مسلط شدیم و حریف را در زمینش حبس کردیم. برخی مواقع واقعا تعجب می‌کنید که جریان بازی چگونه به ضرر شما پیش می‌رود. دو گل بد دریافت کردیم و خوشبختانه توانستیم کار را مساوی کنیم.

بی‌انگیزگی در لالیگا؟ اصلا اینطور نیست. هر کسی عقیده خود را دارد ولی ما در لالیگا بسیار هم باانگیزه هستیم. هدف ما پیروزی بود ولی برخی مواقع به دلایل مختلف مثل درخشش گلر حریف، اوضاع به نفع شما پیش نمی‌رود. لالیگا برای ما بسیار مهم است."

مصدومیت مسی: "باید تا نتیجه آزمایشات پزشکی صبر کنیم. گفته‌ام که روی مسی تست های دقیقی انجام شود و یک گزارش روشن به دستم برسد. الان نمی‌دانم شرایط او چگونه است ولی خوشبینم که خیلی جدی نباشد. او به من حرفی از تعویض نزد؛ در غیر این صورت حتما تعویضش می‌کردم.  ال کلاسیکو؟ قطعا اگر مسی مصدوم باشد، بازی نخواهد کرد."

دمبله: "او یا چهارشنبه در ال کلاسیکو یا هفته بعد در لالیگا به میدان باز می‌گردد. الان زمان دقیق بازگشتش را نمی‌دانم."