والورده: خوش‌شانس بودیم که پیروز شدیم

ارنستو والورده پس از پیروزی بارسلونا مقابل اسلاویاپراگ اعتراف کرد که تیمش در این بازی خوش‌شانس بوده است...

ارنستو والورده پس از پیروزی بارسلونا مقابل اسلاویاپراگ اعتراف کرد که تیمش در این بازی خوش‌شانس بوده است

به گزارش مدال، بارسلونا در سومین هفته لیگ قهرمانان امشب موفق شد اسلاویاپراگ را در ورزشگاه سینوبو با نتیجه 1-2 شکست دهد و البته خوش‌شانس بود که ترشتگن با سیوهای فوق‌العاده خود مانع از یک فاجعه دور از خانه دیگر شد. بارسا با این برد، حالا هفت امتیازی است و در صدر گروه خود قرار دارد. ارنستو والورده سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:

"انتظار داشتیم که اگر کار اسلاویا را تمام نکنیم، دقایق پایانی را بر ما سخت کند. در برخی مقاطع حاکم مطلق زمین بودیم. نیمه اول بازی را خوب شروع کردیم ولی وقتی توپ را از دست می‌دادیم، حریف، بسیار خوب و سازماندهی شده حمله می‌کرد. در دقایق پایانی بیش از اندازه به ما فشار آوردند؛ هرچند زودتر از اینها می‌توانستیم کار را تمام کنیم. اسلاویا ریسکی بازی می‌کرد و با هشت بازیکن در حمله حاضر می‌شد. شرایط طوری بود که باید همه جانبه دفاع می‌کردیم. باید راه پیروزی در این بازی ها را بلد بود و ما از این حیث تیم باتجربه‌ای بودیم و البته خوش‌شانس هم بودیم که گل‌های بیشتری دریافت نکردیم. ما در زمین صبور نبودیم و با آسودگی خاطر کار نمی‌کردیم. همین باعث شد موقعیت‌های مسلمی را از دست بدهیم. از لحاظ موقعیت 100 درصدی ما برتر از اسلاویا بودیم؛ هرچند آنها هم شانس‌های گلزنی زیادی داشتند. آنها مثل گرگ بودند."

او همچنین در مورد دو ستاره تیمش در این بازی افزود:

"ترشتگن نه تنها در این بازی که در این فصل از لیگ قهرمانان، یک مهره کلیدی برای ما بوده است. لئو هم بازیکنی است که در هر لحظه می‌تواند شرایط یک بازی را عوض کند. روز به روز شرایطش بهتر می‌شود و از بابت او نگران نیستم."

اخبار مرتبط:

اسلاویاپراگ ۱ - ۲ بارسلونا؛ پیروزی دشوار بارسا برای صدرنشینی

تگ ها


ارنستو والورده سنگربان آلمانی ستاره آرژانتینی فوتبال جهان لیونل مسی مارک آندره‌ تراشتگن بارسلونا اسلاویا پراگ اسلاویا پراگ-بارسلونا UEFA Champions League فوتبال