والورده درباره وضعیت نیمار: دست از سر من بردارید!

سرمربی آبی و اناری‌ها از سوالات خبرنگاران درباره وضعیت نیمار و پیوستنش به بارسا خسته شده است....

والورده درباره وضعیت نیمار: دست از سر من بردارید!

ارنستو والورده پس از دیدار با ناپولی به بیان وضعیت بارسا پرداخت.
به گزارش مدال، سرمربی ابی و اناری‌ها پس از برد 2-1 مقابل ناپولی می‌گوید: تلاش می‌کنیم در این بازی‌های پیش فصل به همه بازیکنان فرصت برسد. نکات مثبتی از بازی امروز برداشت کردیم. تیم موقعیت‌های زیادی داشت. یک بازی دیگر داریم و از آنجا که سفر طولانی‌ای داشتیم و لالیگا در راه است، ترکیب متفاوت را به زمین فرستادیم. فیرپو باید در پستش جا بیفتد. او بازیکن جوانی است که سه روز پیش به جمع ما پیوسته و ما بلافاصله در این ورزشگاه آن هم مقابل تیمی که در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد، او را به میدان فرستادیم.
وقتی خبرنگاران از والورده درباره نیمار پرسیدند او پاسخ داد: سوال دیروز را امروز می‌پرسید و باید دید فردا چه می‌شود. دفعه آخری که اینجا بودم باز هم مجبور بودم به سوالات زیادی درباره نیمار پاسخ بدهم و دوباره شرایط همان طور است. انگار قرار نیست موضوع آینده نیمار دست از سر من بردارد! نمی‌دانیم آینده او چه می‌شود.
والورده در ادامه گفت: جدایی کوتینیو از بارسلونا؟ واضح است که روی او حساب می‌کنیم. نمی‌دانیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد ولی من روی فیلیپه حساب باز می‌کنم. او امروز بازی نکرد چون درست مثل آرتور و ویدال هنوز به جلسات تمرینی بیشتری نیاز دارد کوتینیو اینجا با ما است و نیازی نیست به این فکر کنیم که شاید جدا شود. گریزمان؟ عالی بازی کرد. در نیمه اول ریتم بازی مدنظرمان را نداشتیم اما آنتوان علی رغم این شرایط و میزان گرما و شرجی بودن هوا، خودش را نشان داد و تلاش کرد. در محوطه جریمه حریف ایجاد خطر کرد
سرمربی آبی و اناری‌ها در پایان گفت: بوسکتس؟ او بازیکن مهمی برای ما است. سال‌ها است بازیکن مهمی در ترکیب بارسا بوده و هنوز هم هست. در پیش فصل هستیم و طبیعی است که همه در راه رسیدن به آمادگی مطلوب باشند. شاید اشتباهاتی هم مرتکب شوند که عادی است. سرخیو امروز گل زد؛ کاری که معمولا انجام نمی‌دهد. الان زمان اشتباه کردن است تا ببینیم کجای کار ایراد دارد و درصدد رفع آن برآئيم.

بیشتر بخوانیم:

بارسلونا 2 - 1 ناپولی؛ والورده راند اول را از آنچلوتی برد

 

تگ ها


بازی دوستانه انتقال نیمار بارسلونا نیمار ارنستو والورده بارسلونا لالیگا فوتبال