والورده: زمان بازگشت مسی به میادین مشخص نیست

ارنستو والورده پیش از دیدار با ختافه در مورد زمان دوری مسی از میادین و حضور آنسوفاتی در تیم زیر ۱۷ ساله‌های اسپانیا صحبت کرد...

ارنستو والورده پیش از دیدار با ختافه در مورد زمان دوری مسی از میادین و حضور آنسوفاتی در تیم زیر ۱۷ ساله‌های اسپانیا صحبت کرد

به گزارش خبرنگار مدال، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری دیدار مقابل ختافه از دشواری‌های دیدار با این تیم و مصدومیت مسی گفت.

والورده به خبرنگاران گفت:

"ختافه تیمی است که بسیار خوب دفاع می‌کند و من انتظار دارم که مانند پارسال کار دشواری مقابل آنها داشته باشیم. آنها به سختی به حریف فضا می‌دهند و این کار را سخت می‌کند. ما باید در دیدارهای خارج از خانه بهتر عمل کنیم و مقابل ختافه این فرصت را داریم تا با به کارگیری تمام توانمات برای پیروزی تلاش کنیم."

او در مورد زمان بازگشت مسی افزود:

"نمی‌دانیم او کی به میادین باز می‌گردد. مصدومیت او چندان جدی نیست و امیدوارم که به زودی به تمرینات تیم بازگردد. حضور او همیشه برای ما تاثیرگذار هست و ما در این بازی از داشتن او محروم هستیم.اما ما مهره‌های دیگری در اختیار داریم که می‌توانند در غیاب لئو به تیم کمک کنند."

او همچنین در مورد دعوت آنسو فاتی به تیم زیر ۱۷ ساله‌های اسپانیا اضافه کرد:

"من ترجیح می‌دهم او به جام‌جهانی زیر ۱۷ ساله‌ها نرود تا بتوانیم بیشتر از او استفاده کنیم. اگر او به تیم ملی زیر ۲۱ سال دعوت شود تنها یک فیفادی را در کنار ما نخواهد بود. در هرصورت تصمیم با فدراسیون فوتبال اسپانیاست."

اخبار مرتبط:

درخواست بخشش مسی برای بازی‌های ملی رد شد

تگ ها


ارنستو والورده فوتبال جهان آنسو فاتی مصدومیت مسی هفته هفتم لالیگا لیونل مسی بارسلونا ختافه Primera División فوتبال