والورده: زیدان با شما حرف می‌زند، انگار سال‌ها دوست هستید

فدریکو والورده ستاره اروگوئه ای رئال به تمجید ویژه از سرمربی فرانسوی خود پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فصل گذشته بود که فده والورده از سوی سانتی سولاری مورد اعتماد قرار گرفت و به ترکیب اصلی رئال راه یافت. پس از بازگشت زیدان در مارس گذشته، او نیز به والورده اعتماد کرد؛ به‌طوری که در فصل جاری نمی‌توان ترکیب رئال را بدون والورده تصور کرد. نقش ستاره جوان اروگوئه‌ای در رئال انکار ناپذیر است و خیلی زود به بازیکن محبوب هواداران نیز تبدیل شده است.

والورده که سخت مورد اعتماد زیدان قرار دارد، در یک لایو اینستاگرامی به تمجید از سرمربی فرانسوی پرداخت و گفت:« زیدان به گونه ای با شما صحبت می کند، انگار مدت هاست که دوست هستید؛ البته همه ما به خوبی می دانیم که او یک بازیکن سطح اول جهانی بود و حالا در مربیگری نیز جایگاه بسیار بالایی دارد. او یک افسانه در تاریخ فوتبال است.

هشت ساله بودم که فینال جام جهانی ۲۰۰۶ بین فرانسه و ایتالیا را تماشا کردم و هرگز حرکت زیدان روی ماتراتزی را فراموش نخواهم کرد. البته تا الان در مورد آن بازی با زیدان صحبت نکرده ام.»

والورده همچنین به تمجید از هافبک های رئال پرداخت. او کاسیمیرو، مودریچ و کروس را بهترین های دنیا می داند و به خصوص تحت تاثیر بازی کروس قرار دارد:« آرامش تونی در زمین مثال زدنی است و غیر ممکن است او را تحسین نکنید.»

بیشتر بخوانید:
کلوپ: هفته بعد کراوات زدن یاد خواهم گرفت!
رد پیشنهاد رئال مادرید برای امباپه دشوار است
دی‌بروین: فکر کنم کرونا گرفتیم و خوب شدیم! 

 

تگ ها


فدریکو والورده فوتبال جهان رئال مادرید زیدان زین الدین زیدان رئال مادرید فوتبال