والورده: مربیگری کردن در بارسلونا افتخار بزرگی برای من است

سرمربی جدید بارسلونا در نخستین نشست خبری خود قول داده که این تیم را به روزهای اوجش برگرداند و تیمی بسازد که هواداران آرزوی آن را دارند ......

سرمربی جدید بارسلونا در نخستین نشست خبری خود قول داده که این تیم را به روزهای اوجش برگرداند و تیمی بسازد که هواداران آرزوی آن را دارند.

به گزارش مدال، سرانجام باشگاه بارسلونا بعد از کش و قوس های زیاد به جمع بندی نهایی رسید و ارنستو والورده را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد.
سرمربی جدید آبی اناری ها در اولین نشستی خبری اش قول داد که بارسلونا را به روزهای اوجش برگرداند. والورده که سابقه بازی کردن در بارسلونا را هم دارد گفت: مربیگری کردن در بارسلونا افتخار بزرگی برای من است. من باید بسیار احساس خوشبختی کنم که سران باشگاه بارسلونا به من فکر کردند و در نهایت با هم به توافق رسیدیم. با نهایت شور و هیجان آماده آغاز شدن چالشی جدید در زندگی خود هستم. امیدوارم که به بارسلونا کمک کنم تا بزرگ تر از چیزی باشد که الان است.
او ادامه داد: من سابقه بازی کردن در بارسلونا را هم دارم که اما شرایط یک مربی بسیار متفاوت از یک بازیکن است. مربی مسوولیت بیش تری دارد و همه چیز در یک تیم به او ختم می شود. کار سختی در بارسلونا دارم. می دانم که انتظارات از من و تیمم بسیار بالا است. آماده هستم تا بارسلونا به تیمی تبدیل کنم که هواداران رویای آن را در سر دارند.
والورده تاکید کرد که راه مربیان پیشین بارسلونا را ادامه خواهد داد. او گفت: بارسلونا در سال های اخیر به موفقیت عادت کرده است. مربیان بزرگی در این تیم مربیگری کردند و مهم تر این که بازیکنان استثنایی و بزرگی در بارسلونا بازی می کنند و من هم باید این روند خوب بارسلونا را ادامه دهم. در فوتبال موفقیت بستگی به کسب نتیجه و بالا بردن جام دارد. باید کاری کنم که هواداران بارسلونا افتخار کنند که طرفدار این تیم هستند.
 

تگ ها


اخبار روز بارسلونا لالیگا فوتبال