والورده: مسی قبلا من را زجر می‌داد

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، والورده پیش از این با تیم های اسپانیول، ویارئال، والنسیا و اتلتیک بیلبائو، مقابل بارسلونا و مسی قرار گرفته بود و در این مدت فوق ستاره آرژانتینی بارها و بارها دروازه تیم های او را باز کرده بود ......

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، والورده پیش از این با تیم های اسپانیول، ویارئال، والنسیا و اتلتیک بیلبائو، مقابل بارسلونا و مسی قرار گرفته بود و در این مدت فوق ستاره آرژانتینی بارها و بارها دروازه تیم های او را باز کرده بود. او در این فصل هدایت بارسا را برعهده دارد و پس از درخشش مسی مقابل یووه، از اینکه ستاره بارسا دیگر در تیم مقابل او نیست، ابراز خوشحالی کرد.

سرمربی اسپانیایی گفت:" وقتی لئو مسی را دارید، این حس در شما هست که اتفاق خوبی رخ خواهد داد. وقتی او روبروی تیم من بازی می کرد خیلی من را اذیت می کرد ولی حالا از بازی او لذت می برم. او در همه چیز دخیل است. گل اول که درست قبل از نیمه به ثمر رسید همه چیز را عوض کرد. در اواخر نیمه اول بودیم و کار سختی داشتیم زیرا حریف کار را برایمان دشوار کرده بود. هیچکس آن فضای خالی را ندید ولی مسی پیدایش کرد ولی باز هم تاکید می کنم که مسی در تمام وجوه تیم دخالت دارد. او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه است و طبیعی است که راجع به او صحبت کنیم. او درک تاکتیکی بسیار بالایی دارد."

والورده درباره دمبله که اولین بازی اش را برای بارسا انجام می داد گفت:" مشخص است که او می خواهد بازی کند و این را دائم نشان داده است. او خیلی خوب کار کرده ولی باید گام به گام پیش برویم. ما در حمله خیلی آماده ایم."

 

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی بارسلونا UEFA Champions League فوتبال