والورده: مصدومیت مسی چندان جدی نیست

پس به اتمام رسیدن فیفا دی بازیکنان ملی پوش به باشگاه های خود بازگشتند تا آماده دیدار های باشگاه پیش روی خود باشند ......

 پس به اتمام رسیدن فیفا دی بازیکنان ملی پوش به باشگاه های خود بازگشتند تا آماده دیدار های باشگاه پیش روی خود باشند. اما فیفا دی اخیر چندان برای باشگاه بارسلونا خوش یمن نبودف لینول مسی به دلیل مصدومیت همسترینگ هر دو دیدار تدارکاتی تیم ملی آرژانتین را از دست داد و مارک آندره تراشتگن هم به همین دلیل در بازی بزرگ برزیل و آلمان غایب بود.

ارنستو والورده امروز در مصاحبه ای مصدومیت بازیکنانش را چندان جدی ندانست:

بازیکنان فوتبال الگو و قهرمان نیستندف قهرمان کسی است که جانش را برای سلامتی مردم به خطر می اندازد مثل  اسکار کمپس، و اما در باره مصدومیت ها نیز باید بگویم ، مشکل مسی و تراشتگن چندان جدی نیست، مسی آخرین دیدار خود در لا لیگا را بدون هیچ مشکلی پشت سر گذاشت ولی این موضوع را هم تایید می کنم که  مشکل مختصری در ران پایش دارد،  البته تا فردا نمی‌توان اظهارنظر قطعی کرد و باید پزشکان آنها را معاینه کنند و دقیقا مشخص شود مشکل چیست.

ماه آوریل در تمامی رقابت هایی که در آن حضور داریم باید بجنگیم،  لیگ،  لیگ قهرمانان اروپا، کوپا دل ری، باید ببینیم که بازیکنانمان با چه کیفیتی به باشگاه بازخواهند گشت، در حال حاضر فقط باید به بازی سویا باشیم.

 
 

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی بارسلونا فوتبال