والورده: مقابل اینتر دو نیمه کاملاً متفاوت داشتیم

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا معتقد است تیمش در نیمه دوم بازی با اینتر عملکرد بسیار خوبی داشته است...

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا معتقد است تیمش در نیمه دوم بازی با اینتر عملکرد بسیار خوبی داشته است

به گزارش خبرنگار مدال، بارسلونا در دیداری که در همان دقایق ابتدایی دروازه خود را باز شده دید، در نیمه دوم با ارائه یک بازی خوب و البته شم گلزنی بالای لوئیس سوارز به بازی برگشت و موفق شد سه امتیاز ارزشمند این بازی را به دست آورد. ارنستو والورده سرمربی بلوگرانا در پایان این بازی به خبرنگاران گفت:

"اینتر با گل زودهنگامی که به ثمر رساند کار را برای ما دشوار کرد. آنها ضدحملات خطرناکی دارند و تحت هدایت کونته صدرنشین سری‌آ هستند. اینتر در نیمه اول شانس‌های خوبی داشت و ما اشتباهات زیادی مرتکب می‌شدیم. ما در نیمه اول سردرگم بودیم و نمی‌توانستیم از فضاها استفاده کنیم. اما با صحبت‌هایی که در بین دو نیمه داشتیم، توانستیم روند بازی را تغییر داده و با پرس از جلو اینتر را به عقب رانده و دو بار دروازه آنها را باز کنیم."

او در مورد نقطه ضعف تیمش ادامه داد:

"نقطه ضعف ما در نیمه اول این بود که در خط حمله قاطعیت لازم را نداشتیم. با بوسکتس، دی یونگ و آرتور بازی را تحت کنترل داشتیم ولی نمی‌توانستیم فضاهای خالی را پیدا کنیم. اما با آمدن آرتورو ویدال در جنگ‌هعای میانه میدان پیروز شدیم و در نهایت توانستیم در دیداری که هر دو تیم خوب بودند، تیم برتر میدان باشیم."

اخبار مرتبط:

بارسلونا ۲ - ۱ اینتر؛ کامبک بلوگرانا با درخشش سوارز

تگ ها


ارنستو والورده ورزشگاه نیوکمپ نراتزوری فوتبال جهان کامبک بارسلونا فوتبال