والورده: می‌خواهیم در خانه بهترین نمایش را مقابل لیون داشته باشیم

سرمربی بارسلونا از انگیزه‌ی تیمش در بازی مقابل لیون گفته است...

سرمربی بارسلونا از انگیزه‌ی تیمش در بازی مقابل لیون گفته است

بارسلونا با برتری خانگی مقابل رایو به استقبال دیدار برگشت با لیون خواهد رفت.

به گزارش مدال، بارسا امروز با ترکیبی تقریبا کامل و بدون توجه به بازی پیش رو مقابل لیون برابر رایو قرار گرفت و در نهایت به سه امتیاز بازی نیز رسید. در دیداری که ابتدا یک گل عقب افتاد ولی در ادامه سه گل زد و پیروز شد.

ارنستو والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی گفت: "یک گل بر خلاف جریان بازی دریافت کردیم و باید نتیجه را برمی گرداندیم. این نشان می دهد که هر حریفی می تواند در این مقطع، کار را برای شما بسیار دشوار کند. مقابل لگانس و وایادولید هم این امر را به وضوح حس کردیم. آنها دو لایه دفاعی فشرده را مقابل دروازه ایجاد کرده بودند و فضا برای نفوذ وجود نداشت. خوشبختانه روی یک ضربه ایستگاهی توانستیم به گل برسیم و پس از آن، کار راحت تر شد."

ورود دمبله: "نیاز به بازیکنی سرعتی داشتیم تا به لایه های دفاعی رایو نفوذ کند. روی همکاری دمبله و سمدو بود که به پنالتی دست یافتیم. در مجموع، ورود دمبله شکل بازی ما را بهتر کرد."

گلزنی پیکه: "او به عنوان یک مدافع، گل های زیادی به ثمر رسانده است و با استفاده از قامت بلندش، روی ضربات سر بسیار موثر است. خودش نیز همیشه روی گلزنی اصرار دارد. وقتی جلو می آید و نقش یک مهاجم را بر عهده می گیرد، می تواند به حریفان ضربه بزند."

لیون: "بین ما و لیون یکی باید از لیگ قهرمانان کنار رود. دوست نداریم آن تیم، ما باشیم. در خانه بازی داریم ولی باید بهترین نمایش مان را برای صعود ارائه دهیم."