والورده: می خواهیم فصل بی نظیر خود را بدون باخت تمام کنیم

ارنستو والورده سرمربیبارسلوناپیش از بازی با ویرئال در کنفرانس خبری حاضر شد و در جمع خبرنگاران صحبت کرد: بازی ال کلاسیکو منحصر به فر است و حساسیت فوق العاده بالایی دارد که یکشنبه شب شاهد ......

 ارنستو والورده سرمربی بارسلونا پیش از بازی با ویرئال در کنفرانس خبری حاضر شد و در جمع خبرنگاران صحبت کرد:

بازی ال کلاسیکو منحصر به فر است و حساسیت فوق العاده بالایی دارد که یکشنبه شب شاهد این بازی زیبا بودیم.همه بازی ها 3 امتیاز دارند اما بازی با رئال مادرید جداست. می خواهیم با در بازی های باقیمانده فصل پیروز شویم.

باید ماجرا ی تونل زدن تیم ها تمام شود. بعضی ها به دنبال تحقیر کردن تیم حریف هستند. شاید برای بازی با لوانته هم این سوال از من پرسیده شود.

هیچ کس نمی تواند داور مسابقه را تحت فشار قرار دهد. مسی و سایر بازیکنان  در طول مسابقه و تونل با داور حرف می زنند.من سالها است که در فوتبال حضور دارم و بازیکنان و مربیان با داور مسابقه حرف می زنند. داوران به این مسئله عادت دارند.

باید با جدایی اینیستا کنار بیایم. او بازیکن فوق العاده ای بود و باید جایگزین او را پیدا کنیم، مانند زمانی که نیمار از تیم ما جدا شدو جایگزین او را پیدا کردیم.

من نمی دانم بین گریزمان و سرزو چه حرفهایی زده شده است.آنتونیو گریزمان بازیکن بزرگی است و هر مربی آرزو دارد او در تیمش بازی کندو باید دید در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

دوس دارم لیونل مسی کفش طلای اروپا را کسب کند . هم برای خود بازیکن افتخار است و هم برای هم تیم هایش که در کنار او بازی کرده اند.

قبلا هدایت این ویارئال را بر عهده داشتم و احساس عجیبی است که در برابر تیم سابق خود قرار می گیریدولی در طول چند ساله بارها برابر این تیم قرار گرفته ام. رویایی با اتلتیک بیلبائو برای من عجیب تر است.

در سه بازی باقیمانده باید روحیه جندگی و پیروزی خود را حفظ کنیم. می خواهیم در بازی های پیش رو پیروز شویم و رکورد بدون باخت خود را حفظ کنیم تا یک فصل رویایی داشته باشیم.

دمبله بازیکن جوانی است و در طول فصل مصدوم بوده است و باید بیشتر بر روی خود کار کند.حضور در ترکیب بارسلونا آسان نیستو باید تلاش خود را بیشتر کند تا فصل آینده بهتر عمل کند.

در ابتدای فصل خوب نبودیم اما بهتر شدیم و موفق به کسب دو گانه شدیم و در بازی با آاس رم شب کابوس واری داشتیم. به نظر من فصل فوق العاده ای پشت سر گذاشتیم.

 لیست فروش بازیسکنان زود است و باید تا پایان فصل بازی ها برگزار شود و بعد از آن تصمیم می گیرم چه بازیکنی از تیم خارج شود.در بازی ها ی باقیمانده به بازیکنان ذخیره بازی خواهم داد اما باید باز هم پیروز شویم.

من هیچ روزنامه نمی خوانم و فکر نمی کنم رکورد جاودانه ای داشته باشم. همان طور که گواردیولا و انریکه خود را به این شکل خطاب نکردند.

 

تگ ها


اخبار روز لالیگا فوتبال