والورده: نباید به اختلاف امتیازمان با رقبا بسنده کنیم

والورده هنوز کار قهرمانی بارسا را قطعی نمی‌داند...

والورده هنوز کار قهرمانی بارسا را قطعی نمی‌داند

والورده از کسب دو پیروزی متوالی در ال کلاسیکو رضایت دارد.

به گزارش مدال، تیم فوتبال بارسلونا موفق شد با حساب ۱ - ۰ تیم رئال مادرید را در خانه اش شکست دهد. ارنستو والورده، سرمربی این تیم در مورد وضعیت تیمش و عملکرد تیمش صحبت کرده است.

به نقل از مارکا، وی گفته است:

"از نظر ما رئال مادرید هنوز مدعی است و می تواند چندین امتیاز پشت سر هم کسب کند. اتلتیکو مادرید هم مدعی است. به این فکر کنید که اگر روند شکست خوردن ما آغاز شود هم رئال مادرید مدعی است و هم اتلتیکو مادرید. گاهی زمان هایی وجود دارد که حریفان به موفقیت هایی می رسند و بقیه نه. این چیزی است که برای رئال مادرید رخ داده است.

پیروزی در برنابئو سخت است. آن ها سعی کردند از میانه زمین دروازه ما را باز کنند و ما هر موقع مالکیت توپ را در اختیار داشتیم، خلق موقعیت کردیم. بازی سختی بود اما خوشحالیم. فاصله ما زیاد شده است اما باید محتاط باشیم. در نیمه اول بازی سه روز قبل خوب کار نکردیم و در این بازی کنترل بیشتری بر بازی داشتیم. 

ما به هدف خود در این هفته رسیدیم. به فینال کوپا دل ری صعود کردیم و فاصله را در لیگ بیشتر کردیم. ما از بقیه فصل بهتر کار کردیم حالا بالاتر هستیم. تمامی این ها به ما آرامش خیال می دهد."

وی در مورد مسی و دمبله گفت:

"من به خوبی دمبله را تحت نظر دارم. از  زمان گیوستن به تیم آرام آرام در ترکیب جا افتاده است. در مورد مسی نیز باید بگویم که در سطح بالایی است و مشکل خاصی ندارد.او به نوعی آدم فضایی است. هر موقع توپ را می گیرد، اتفاقی رخ می دهد."

والورده در مورد زننده نک گل تیمش هم گفت:

"ایوان بازیکن سخت کوشی است؛ در هر بازی و در هر لحظه و ریتم ثابتی دارد. او می تواند شوت بزند، می تواند توپ بگیرد و می تواند پست های مختلفی بازی کند. ما از داشتن راکیتیچ خوشحالیم."