والورده: نمی‌دانم راکیتیچ با ما می‌ماند یا نه

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا اعتراف کرد که نمی‌داند در فصل آینده راکیتیچ را در ترکیبش دارد یا نه...

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا اعتراف کرد که نمی‌داند در فصل آینده راکیتیچ را در ترکیبش دارد یا نه

به گزارش مدال، ایوان راکیتیچ از سال 2014 که پیراهن بارسلونا را به تن کرد توانسته جایگاهی ثابت برای خود در ترکیب اصلی این تیم پیدا کند و بازی‌های درخشانی از او به یاد داریم ولی از تابستان گذشته شایعات در مورد جدایی او پیوسته منتشر شده است.

ستاره کروات فصل قبل هدف اصلی PSG بود ولی در نهایت تصمیم گرفت در بارسا بماند و امسال هم بار دیگر شایعات پیرامون او ادامه داشته است. راکیتیچ در مورد این شایعات می‌گوید که به آنها عادت کرده است و اینکه قصد دارد در بارسا بماند ولی تصمیم سران باشگاه به نظر چیز دیگری است و ترجیح می‌دهند او را که قدم در 31 سالگی گذاشته، به تیمی دیگر واگذار کنند. طبق ادعای موندودپورتیوو، این باعث نارضایتی شدید راکیتیچ شده است.

ارنستو والورده سرمربی بارسا در نشست خبری بازی با ناپولی و در مورد آینده راکیتیچ گفت: "او بازیکن بسیار مهمی برای ماست. تا الان که اینچنین بوده ولی نمی‌دانم اینچنین خواهد ماند یا خیر.  او تا همین جا در بازی‌های پیش فصل دو گل زده است و عملکردش در تمرینات هم عالی بوده است. روی او مثل دیگر بازیکنانم حساب می‌کنم ولی نمی‌دانم با ما خواهد ماند یا از بارسا می‌رود. فعلا به اینکه او را دیگر نخواهیم داشت، فکر نمی‌کنم تا ببیینم چه پیش می‌آید."

اخبار مرتبط:

بارسلونا به خاطر نیمار به التماس افتاد!

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره کروات ارنستو والورده ایوان راکیتیچ بارسلونا لالیگا فوتبال