والورده: نگران وضعیت گریزمان نیستم/ پیکه را راحت می‌گذارم

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا، پیش از دیدار تیمش مقابل لگانس از وضعیت جرارد پیکه و آنتوان گریزمان صحبت کرده است...

به گزارش مدال، جرارد پیکه مدافع بارسلونا که علاقه زیادی به فعالیت های غیرفوتبالی دارد، به تازگی در برگزاری رقابت‌های دیویس کاپ در مادرید مشارکت کرد و این رقابت‌های از همین هفته برگزار می‌شود. اما ارنستو والورده معتقد است که این مسئله روی تمرکز این بازیکن برای دیدار این هفته تیمش تاثیر منفی ندارد.

او به خبرنگاران گفت: "اگر ببینم که او تمرکز دارد و برای بازی آماده است، بازی خواهد کرد. من با او صحبت کردم و دیدم که او روی بازی متمرکز است. او علاقه‌مندی‌هایی خارج از فوتبال دارد؛ در حالی که خیلی از بازیکنان به این دلیل که فقط از فوتبال سر در می‌آورند، مورد انتقاد قرار می‌گیرند. باید ببینیم که آیا او اجازه پیدا می‌کند در دیویس کاپ حضور پیدا کند یا نه. فعلا باید او را راحت بگذاریم زیرا یک بازی مهم در پیش داریم."

لگانس در این فصل نتایج خوبی کسب نکرده و در حال حاضر با 6 امتیاز از 13 بازی، در قعر جدول قرار دارند. همین باعث شد تا مدیران این باشگاه خاویر آگیره را به عنوان سرمربی جدید به خدمت بگیرند. والورده در مورد شرایط لگانس و سرمربی جدیدشان گفت: "یک چیز واضح است و آن، این است که آنها یک انگیزه دهنده بزرگ دارند. نتایج او را می‌توانید ببینید. او شیوه خودش را برای کار با بازیکنان دارد. نمی‌دانم او چه تغییراتی در تیم ایجاد خواهد کرد. ما تجربه بدی از شکست مقابل آنها داریم بنابراین واقعا می‌خواهیم پیروز شویم."

بارسا برای دیدار فردا مدافعان کناری اش، نلسون سمدو، یوردی آلبا و سرخی روبرتو، را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارد و والورده در مورد اینکه خط دفاعی تیمش را چطور راهی میدان خواهد کرد، گفت: "‌من نگران نیستم زیرا ما برای شرایط اضطراری بازیکنانی داریم. ما تیم B هم داریم. احتمالاتی هم وجود دارد که شکل بازی‌مان را تغییر بدهیم یا آن را حفظ کنیم."

والورده به سوال تکراری در مورد آنتوان گریزمان هم واکنش تندی نشان داد و گفت: "چرا سوال‌‌های زیادی با این جمله شروع می‌شود که "آیا نگران هستید که...؟" چیزی که من به آن فکر می‌کنم این است که او با ماست و می‌تواند کارهای زیادی برای ما انجام بدهد، گل بزند و سرنوشت بازی را تغییر بدهد."

اخبار مرتبط:

بارسلونا به دنبال مدافع ملی‌پوش بایرن مونیخ

تگ ها


ارنستو والورده جرارد پیکه آنتوان گریزمان فوتبال جهان لالیگای اسپانیا بارسلونا لگانس فوتبال