والورده: نیمار مهره فوق‌العاده‌ای برای بارسلونا بود

سرمربی آبی واناری ها از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر چاپه کوئنسه بزریل تمجید کرد ......

سرمربی آبی واناری ها از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر چاپه کوئنسه بزریل تمجید کرد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: ارنستو والورده که شاگردانش شب گذشته (دوشنبه) با پیروزی 5 بر صفر مقابل میهمان خود چاپه کوئنسه برزیل در ورزشگاه نوکمپ فاتح جام خوان گامپر شد، در مورد عملکرد شاگردانش در این بازی گفت: این آخرین بازی آماده سازی ما پیش از آغاز فصل جدید و رقابت برای کسب عناوین قهرمانی بود که با روحیه جنگندگی در آن ظاهر شدیم. از عملکرد بازیکنانم در این دیدار رضایت دارم، هرچند در مقاطعی از این بازی سرعت لازم را نداشتیم.

وی در مورد مهاجم 23 ساله خود که گل اول تیمش را در این بازی زد و با شروع نیمه دوم جای خود را به دنیس سوارس داد، اظهار داشت: جرارد دئولوفئو در بازی قبلی 20 دقیقه برای بارسا به میدان رفت و امروز هم یک نیمه در زمین بود. او بازیکنی تند و سریعی است و در این بازی ترجیح دادم که از ابتدا و تنها 45 دقیقه بازی کند.

سرمربی آبی واناری ها در واکنش به شایعاتی مبنی بر تلاش بارسلونا برای جذب فیلیپه کوتینیو و عثمان دمبله تأکید کرد: من تنها چند گزینه خیلی خوب مدنظر دارم و باید ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. ما می دانیم که باشگاه های دیگر هم در این بازار محدود در تلاش هستند و ممکن است اوضاع تغییر کند. به هر حال من روی بازیکنانی که دارم، تمرکز دارم.

والورده در بخش دیگری از صحبت هایش در مورد جدایی نیمار از بارسونا که با پرداخته شدن رقم فسخ قرارداد 222 میلیون یورویی اش از سوی پاری سن ژرمن به این تیم فرانسوی ملحق شد، گفت: نیمار بازیکن فوق العاده ای برای بارسلونا بوده است، اما او دیگر بازیکن ما نیست. ما باید به جلو نگاه کنیم و علاقه ای ندارم به عقب برگردم. باید به بازیکنانی که در اختیار داریم توجه کنیم و با حل مشکلات مان در بازی های خود به پیروزی برسیم.

 

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior بارسلونا لالیگا فوتبال