والورده: همچنان روی نیمار حساب می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از عملکرد مردان خود در بازی دوستانه برابر رئال مادرید ابراز خرسندی کرد و ترجیح داد به شایعاتی که درباره آینده مهاجم برزیلی آبی و اناری ها شکل گرفته است، دامن نزند ......

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از عملکرد مردان خود در بازی دوستانه برابر رئال مادرید ابراز خرسندی کرد و ترجیح داد به شایعاتی که درباره آینده مهاجم برزیلی آبی و اناری ها شکل گرفته است، دامن نزند.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم، ارنستو والورده پس از پیروزی 3 بر 2 بارسلونا برابر رئال مادرید در ال کلاسیکوی دوستانه بامداد امروز (یکشنبه) در شهر میامی آمریکا، به خبرنگاران گفت: امروز کارمان به خاطر گرمای هوا و رطوبت بسیار سخت بود. با این حال فکر می کنم که ما عملکرد خوبی داشتیم. بازی را خوب شروع کردیم، دو گل زدیم و موقعیت های گلزنی دیگری هم داشتیم اما به دلیل رطوبت زیاد هوا، ریتم بازی در بسیاری از دقایق ضعیف بود. من در عملکرد تیمم نکات مثبت خوبی دیدم. درست است که در برخی از مقاطع بازی ضعیف بودیم اما تعداد موقعیت های گلزنی که برای بالا بردن اختلاف مان داشتیم بیشتر بود.

والورده که تیمش با کسب سه برد متوالی قهرمان جام قهرمانان بین المللی آمریکا شد، ادامه داد: از همه بازی های تیمم راضی هستم. از این بازی و شیوه حمایت هواداران مان راضی ام. می دانیم که بارسلونا در تمام دنیا رصد می شود اما ما باید شرایطی که تیم در تمرینات و بازی هایش دارد را هم در نظر بگیریم.

آینده نیمار هنوز مشخص نشده است و احتمال دارد که او پیش از آغاز فصل جدید از بارسلونا جدا شود. والورده در پاسخ به این سؤال که آیا بدون نیمار از جذابیت لالیگا کاسته می شود، تأکید کرد: ما برای تمام نظرها احترام قائلیم. من ترجیح می دهم درباره چیزهایی که قطعی است صحبت کنم. در حال حاضر، نیمار بازیکن تیم ماست و ما روی او حساب می کنیم. فکر می کنیم که او باید در این فصل هم به ما کمک کند. نمی خواهم درباره نیمار شایعه سازی کنم. به نظر من نیمار در همان شرایطی قرار دارد که در چند روز اخیر داشته است. امیدوارم که او به همین شیوه به کارش ادامه دهد.

سرمربی سابق اتلتیک بیلبائو درباره وضعیت مسی هم گفت: انتظار داریم وضعیت مسی و کلاً تیم مان از این هم بهتر شود. امروز همه توانستند استعداد این بازیکنان و نیز بازیکنان رئال مادرید را ببینند، به خصوص مسی که بازیکن خارق العاده است. هدف ما برای فصل آینده بردن تمام جام هاست.

 

تگ ها


اخبار روز بارسلونا فوتبال