والورده: هنوز هم در لالیگا توپ از خط می‌گذرد

تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته (یکشنبه) در حساس ترین بازی از هفته سیزدهم لالیگا در خانه والنسیا در حالی باخت یک بر صفر را در فاصله هشت دقیقه به پایان بازی با تساوی یک - یک عوض کرد که از تصمیمات اشتباه داور در این بازی به شدت متضرر شد، به خصوص زمانی که توپ شلیک شده توسط لیونل مسی از نزدیک به نیم متر از خط دروازه والنسیا گذشت و نه داور آن را دید و نه کمک داور ......

 تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته (یکشنبه) در حساس ترین بازی از هفته سیزدهم لالیگا در خانه والنسیا در حالی باخت یک بر صفر را در فاصله هشت دقیقه به پایان بازی با تساوی یک - یک عوض کرد که از تصمیمات اشتباه داور در این بازی به شدت متضرر شد، به خصوص زمانی که توپ شلیک شده توسط لیونل مسی از نزدیک به نیم متر از خط دروازه والنسیا گذشت و نه داور آن را دید و نه کمک داور.
ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا پس از بازی که به انتقاد از عملکرد داور بازی، ایگلسیاس ویانووا پرداخت، اما با یادآوری اشتباه داوری در بازی آبی و اناری ها برابر مالاگا، به این موضوع تأکید داشت که اشتباهات داوری به سود تیم او هم رخ داده است.
والورده گفت: در بازی مان برابر مالاگا هم ما در حالی گل به ثمر رساندیم که توپ از بیرون زمین به داخل آن برگشت. همه ما قبول داریم که در چنین صحنه های واضحی، نیازی به پخش مجدد نیست، اما ما هنوز هم با چنین معضلاتی مواجه هستیم و توپ از خط می گذرد و چنین صحنه ای نمی تواند دیده شود.
سرمربی پیشین اتلتیک بیلبائو سپس به تحلیل مصاف صدرنشین و تیم دوم جدول رده بندی لالیگا که آماده ترین تیم های باشگاهی این فصل اسپانیا بوده اند، پرداخت و اعتراف کرد که تیمش برای کنترل ضدحملات «خفاش ها» به دردسر افتاده است.
وی افزود: هر دو تیم جنگنده ظاهر شدند. ما اما در ضدحملات آسیب پذیر بودیم، چون آنها در ضدحملات واقعاً عالی هستند. ما می دانیم که آنها در خانه بسیار قدرتمندی هستند و در نهایت ما در این ورزشگاه یک تساوی گرفتیم. در کل بازی خوبی بود. تیم ما با تعادلی که داشت، توانست روی حرکات مهاجمان حریف تمرکز و آنها را محدود کند. والنسیا بازیکنان خوبی دارد، مخصوصاً گوئدس که عالی است. ما در جبران گل خورده عالی کار کردیم. می دانستیم که یک لحظه کلیدی هم برای جبران این گل کافی است و اینکه نباید شتابزده عمل کنیم.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا لالیگا فوتبال