والورده: والنسیا همیشه ما را اذیت می‌کند/ نگران آینده مسی نیستم

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا با اشاره به شکست سال گذشته تیمش مقابل والنسیا، می‌گوید تیمش می‌داند که مقابل چه تیمی به میدان می‌رود...

به گزارش خبرنگار مدال، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری دیدار با والنسیا از وضعیت لیونل مسی و نیمکت‌نشینی بازیکنانی چون راکیتیچ و آرتور گفته است.

والورده به خبرنگاران گفت: "والنسیا با تغییر سرمربی دچار افت نخواهد شد و سبک بازی آنها عوض نخواهد شد. ما همیشه مقابل آنها مشکل داشته‌ایم و فینال جام حذفی سال گذشته از یادمان نرفته است. ما کاملاً می‌دانیم که مقابل چه تیمی قرار خواهیم گرفت."

او درباره وضعیت لیونل مسی نیز گفت: "من از آینده مسی خبر ندارم اما نگرانی‌ای از این بابت ندارم. ما جای خالی او را احساس می‌کنیم و در غیاب او وظیفه سایر نفرات سنگین‌تر از قبل است. در مورد مصاحبه او نیز باید بگویم که از حرف‌های او سواستفاده شد و او بازیکنی است که کم مصاحبه می‌کند و به عقیده من حرف‌های او بسیار عادی بود."

او در پاسخ به دلیل نیمکت‌نشینی بازیکنانی چون راکیتیچ و آرتور اضافه کرد: "بعید می‌دانم کسی از نیمکت‌نشینی ناراحت باشد. ما در خط میانی بازیکنان زیادی داریم و آمادگی دی یونگ و روبرتو کار را برای دیگران دشوار کرده است. در هر صورت هر بازیکنی روی نیمکت بنشیند، سوالات زیادی در موردش مطرح می‌شود. چه راکیتیچ و آرتور، چه ویدال و آلنیا."

او در پایان اعلام کرد که لوئیس سوارز با شرکت در تمرینات امروز به احتمال فراوان می‌تواند فرداشب در نیوکمپ برای بارسلونا به میدان برود.

اخبار مرتبط:

شک و تردید عجیب مسی به مدیران بارسلونا

تگ ها


سرمربی بارسا ارنستو والورده مصدومیت مسی فوتبال جهان ورزشگاه نیوکمپ ایوان راکیتیچ لیونل مسی لوییز سوارز والنسیا بارسلونا لالیگا فوتبال