والورده: پیروز شدن به گل نخوردن اولویت دارد

ارنستو والورده پس از پیروزی تیمش مقابل ختافه، از عملکرد بازیکنان خود ابراز رضایت کرده و پیروز شدن را ارجح بر گل نخوردن دانست...

ارنستو والورده پس از پیروزی تیمش مقابل ختافه، از عملکرد بازیکنان خود ابراز رضایت کرده و پیروز شدن را ارجح بر گل نخوردن دانست

به گزارش خبرنگار مدال، بارسلونا امروز موفق شد در هفته هفتم رقابت‌های لالیگا، در ورزشگاه آلفونسو پرز، ختافه را شکست داده و به طلسم پیروز نشدن در خانه رقبا پایان دهد. ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا بعد از این بازی به خبرنگاران گفت:

"این بازی برای ما بسیار حساس بود و باید روند پیروز نشدن در خانه حریفان را خاتمه می‌دادیم. بازی در زمین ختافه بسیار دشوار است و ما با پیروزی در این بازی نشان دادیم که تیمی متحد و یک‌پارچه هستیم. در چنین بازی سختی، تمام تیم باید با حفظ تمرکز وظایف خود را در زمین پیاده کنند. ما نیاز مبرم به پیروزی داشتیم و در نیمه اول چندان راضی‌کننده ظاهر نشدیم اما وقتی گل دوم را به ثمر رساندیم تسلط ما به بازی بیشتر شد و توانستیم بازی را مدیریت کنیم."

او همچنین در مورد کلین‌شیت تراشتگن در این بازی، افزود:

"مارک امروز روز بسیار خوبی داشت. اینکه یک دروازه‌بان پاس گل بدهد چیزی عجیبی نیست اما او نشان داد که بازی با پای بسیار خوبی دارد. شما در یک بازی بدون گل هم کلین‌شیت کرده‌اید اما من معتقدم همیشه پیروز شدن به گل نخوردن اولویت دارد."

اخبار مرتبط:

خوشحالی تراشتگن از پاس گلش مقابل ختافه

تگ ها


ارنستو والورده سرمربی بارسا طلسم‌شکنی بارسلونا فوتبال جهان کاتالان‌ها لالیگا فوتبال