والیبالیست تیم‌ملی ایران نقره‌داغ شد!

طبق رای کمیته استیناف فدراسیون والیبال، قرارداد جواد کریمی با باشگاه شهرداری ارومیه فاقد اعتبار و وجاهت قانونی تشخیص داده شد و او بازیکن پیکان محسوب می‌شود....

طبق رای کمیته استیناف فدراسیون والیبال، قرارداد جواد کریمی با باشگاه شهرداری ارومیه فاقد اعتبار و وجاهت قانونی تشخیص داده شد و او بازیکن پیکان محسوب می‌شود.

به گزارش مدال و به نقل از سایت روابط عمومی فدراسیون والیبال، طبق رأی کمیته استیناف، قرارداد جواد کریمی والیبالیست ملی‌پوش با باشگاه شهرداری ارومیه به دلیل عدم انقضاء یک سال قرارداد اولیه با باشگاه پیکان، فاقد اعتبار و وجاهت قانونی تشخیص داده شد و او بازیکن تیم والیبال پیکان محسوب می‌شود.
از آن‌جا که بازیکن یاد شده بدون رعایت مفاد قرارداد و برخلاف آیین نامه نسبت به انعقاد قرارداد با باشگاه شهرداری ارومیه اقدام نموده و عمل نامبرده نیز تخلف محسوب می‌شود، رای کمیته انضباطی در این بخش تایید ولی صرفاً با توجه به مقتضیات و درخواست مورخ 26 مرداد 1398 نامبرده دال بر اظهار ندامت و پشیمانی، از باب کیفیات مخففه از 6 جلسه محرومیت حضور در لیگ ( 3 جلسه آن تعلیق می‌شود که تعلیق به مدت 12 ماه واجد اعتبار است) و بازیکن باید نسبت به پرداخت مبلغ دویست میلیون ریال به عنوان جریمه نقدی، بعد از ابلاغ رای و قبل از شروع لیگ اقدام نماید. این رای قطعی و لازم‌الاجرا است.

اخبار مرتبط:

سوژه روز؛ کولاکوویچ وارث کواچ

تگ ها


تیم والیبال ایران جواد کریمی والیبال