والیبالیست صربستان: تماشاگران ایرانی شگفت انگیزند

باشگاه های ایرانی سطح بالایی دارند به گزارش مدال به نقل از سر ......

 باشگاه های ایرانی سطح بالایی دارند

به گزارش مدال به نقل از سرچکو لیسیناچ پس از پایان بازی برابر ایران که با برد سه بر یک تیمش همراه شد، در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: خیلی خوشحالیم که بازی را بردیم. این دومین بازی ما بود و به نظرم بازی برابر تماشاگران ایرانی بسیار سخت است.

وی ادامه داد: تماشاگران ایرانی همواره در طول بازی ها با آمدن به سالن هم کار را بر حریفان سخت می کنند و هم به تیم خودشان بسیار کمک می کنند تا پیروز شود.

مدافع 205 سانتی متری صربستان در ادامه صحبت هایش، گفت: این برای بار سوم است که من به تهران می آیم و خوشحالم که دومین پیروزی خود را برابر ایران کسب کردیم. در دیدارهای قبلی برابر ایران بازی به ست پنجم کشیده شده بود و این اولین پیروزی ما با کسب سه امتیاز کامل مقابل ایران است و بسیار از آن خوشحالیم.

لیسیناچ درباره احتمال حضورش در لیگ ایران در صورت داشتن پیشنهاد از باشگاه های ایرانی، گفت: این امر بستگی به آینده دارد. سطح والیبال باشگاهی در ایران بالاست و اگر پیشنهادی شود برای من محترم است. اما هم اکنون در لیگ لهستان و در تیم اسکرابلچاتوف بازی می کنم و با آنها قرارداد دارم. در حال حاضر به خاطر تعهدی که به باشگاهم دارم به تیم دیگری فکر نمی کنم.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ جهانی والیبال والیبال