والیبالیست‌ها چند درصد از قراردادشان را می‌گیرند؟

بعد از اعلام تعطیلی لیگ برتر والیبال، حالا بحث پرداخت قرارداد بازیکنان و مربیان سرنوشت مشخصی ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فدراسیون والیبال در شرایطی بعد از مشورت با باشگاه ها تصمیم به تعطیلی کامل لیگ برتر در سال ۹۸ بدون تعیین قهرمان و تیم‌های سقوط کننده گرفت که هنوز ۷ هفته از بازی‌های دور گروهی و مراحل پلی‌آف باقی مانده بود. در واقع می‌توان گفت لیگ از نظر تعداد بازی برای تیم‌هایی که مدعی صعود به پلی‌آف بودند، به نیمه رسیده بود، اما از نظر زمانی فقط ۴۰ روز تا پایان لیگ باقی مانده بود.


اینطور که از جلسه فدراسیون با مدیران باشگاه ها به گوش می رسد، مسئولان فدراسیون به باشگاه ها توصیه کردند قرارداد بازیکنان و مربیان خود را به طور کامل پرداخت کنند چون آن ها آماده بازی تا پایان فصل بودند، اما ویروس کرونا اجازه چنین کاری را نداد.


از سوی دیگر باشگاه ها که به اهداف خود در این فصل نرسیدند، بعید است به راحتی زیر بار پرداخت صد درصدی قراردادها بروند.


باید دید فدراسیون در این رابطه ابلاغیه‌ای را برای باشگاه ها ارسال می‌کند یا اجازه می‌دهد هر باشگاهی با بازیکنان و مربیان تحت قرارداد خود روی یک مبلغ توافق کند.


به هر حال در روزهای پایانی سال قطعا مربیان و بازیکنان به دنبال مطالبات خود خواهند بود و وقتی این نیاز بیشتر احساس می شود که بدانیم تا مهرماه سال آینده خبری از لیگ برتر و دریافتی های جدید نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:
سایپا قهرمان لیگ برتر والیبال بانوان شد

لیگ والیبال ایران به دلیل کرونا بدون قهرمان به پایان رسید!

 

 

تگ ها


لیگ برتر والیبال ایران والیبال والیبال