والیبال زنان از سد رواندا گذشت

تیم ملی والیبال نشسته زنان ایران در پنجمین روز بازی های پارالمپیک 2016 ریو مقابل نماینده زنان رواندا به میدان رفت و توانست با نتیجه سه بر صفر از سد این تیم عبور کند ......

 تیم ملی والیبال نشسته زنان ایران در پنجمین روز بازی های پارالمپیک 2016 ریو مقابل نماینده زنان رواندا به میدان رفت و توانست با نتیجه سه بر صفر از سد این تیم عبور کند.

به گزارش مدال به نقل از ایرنا،زنان والیبالیست کشورمان در بازی های پارالمپیک ریو 2016 در سه ست پی در پی و نتیجه سه بر صفر 25 بر10، 25 بر 19 و 25 بر 18 موفق به شکست تیم ملی والیبال نشسته زنان رواندا شدند.
تیم ایران با ترکیب معصومه زارعی ، زینب ملکی ، مهری فلاحی ، نسرین فرهادی ، عشرت کردستانی ، طیبه جعفری و زهرا عابدی در مقابل رواندا بازی کردند.
تیم ملی والیبال زنان کشورمان قرار است روز چهارشنبه (24 شهریور ماه) تیم چین خواهد رفت.
پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک 2016 ریو با حضور چهار هزار و 350 ورزشکار از بیش از 160 کشور جهان این بازی ها در 23 رشته ورزشی برگزار می شود.
کاروان ورزشی کشورمان با عنوان «منا» متشکل از 111 ورزشکار در 13 رشته ورزشی ورزشی دو و میدانی، وزنه برداری، والیبال نشسته بانوان و آقایان، تیراندازی با کمان، تیراندازی، جودو، فوتبال پنج نفره، بسکتبال با ویلچر، شنا، قایقرانی، دوچرخه سواری و فوتبال هفت نفره در این دوره از بازی ها حضور دارد.

تگ ها


پارالمپیک