والیبال قهرمانی آسیا/ حواشی دیدار ایران و سریلانکا؛ جایگاه خانم‌ها خالی ماند!

معاون وزیر ورزش و جوانان در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور پیدا کرد تا مسابقه ایران و سریلانکا را از نزدیک تماشا کند....

به گزارش مدال، تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا از دقایقی دیگر به مصاف سریلانکا خواهد رفت.

* محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور پیدا کرد تا از نزدیک دیدار تیم های ایران و سریلانکا را تماشا کند.

* سعید رضایی، مربی مصدوم تیم ملی والیبال ایران که اخیراً مورد عمل جراحی قرار گرفته بود با عصا وارد زمین شد و روی نمیکت نشست. پیش از این گفته می شد احتمال دارد کامبیز یعقوبی جایگزین وی در این دوره از مسابقات شود.

* دو عروسک که در لیگ ملت های والیبال هم از آنها استفاده می شد همزمان با ورود ملی پوشان ایران وارد سالن شدند و از تماشاگران خواستند که تیم ایران را تشویق کنند. معمولاً برای هر تورنمنت از یک نماد یا عروسک خاص استفاده می شود، اما این اتفاق در تهران رخ نداد.

* با نزدیک شدن به شروع بازی ایران بر تعداد تماشاگران افزوده شد، اما همچنان بخش های زیادی از سالن خالی است.

* ویدئوچکی که برای سالن 12 هزار نفری درنظر گرفته شده است کیفیت بالایی ندارد و در بازی های قبلی بارها تیم ها و داوران دچار مشکل شدند.

*در حالی که روی سایت بلیت فروشی بازی‌ها، ظرفیت جایگاه ویژه بانوان پر شده بود و امکان خرید بلیت برای بانوان وجود نداشت، تا قبل از شروع بازی تنها ۲۰ تا ۳۰ درصد صندلی‌ها در جایگاه مربوطه پر شده بود.

*پیش از شروع مسابقه، بازیکنان سریلانکا روی سکوهای تماشاگران نشسته بودند و با اتمام بازی چین‌تایپه و تایلند برای تعویض لباس و گرم‌ کردن به رختکن‌های مخصوص خود رفتند.

بیشتر بخوانید:
والیبال قهرمانی آسیا/ پیروزی آسان برای ژاپن، شکست کویت

والیبال قهرمانی آسیا/ پیروزی هند و تایوان

تگ ها


حواشی والیبال ایران سریلانکا والیبال ایران سریلانکا والیبال قهرمانی آسیا تیم ملی والیبال ایران والیبال والیبال قهرمانی آسیا 2019 والیبال