والیبال قهرمانی آسیا/ حواشی دیدار ایران و کره‌جنوبی

تماشاگران بیشتری نسبت به روزهای گذشته برای تماشای دیدار تیم های والیبال ایران و کره جنوبی به سالن 12 هزار نفری آزادی آمده‌اند....

تماشاگران بیشتری نسبت به روزهای گذشته برای تماشای دیدار تیم های والیبال ایران و کره جنوبی به سالن 12 هزار نفری آزادی آمده‌اند.

به گزارش مدال، تیم ملی والیبال ایران در مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی آسیا از ساعت 16 در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف کره جنوبی رفته است.

* تماشاگران بیشتری نسبت به روزهای گذشته در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور پیدا کرده اند و تا دیدار تیم های ملی والیبال ایران و کره جنوبی را تماشا کنند.

* تعداد تماشاگران برای بازی امروز حدود هزار و پانصد نفر است که در این بین حدود 100 نفر از آنها هواداران کره جنوبی هستند.

* نکته جالب اینکه در بین هواداران کره چند ایرانی هم به چشم می خورد. زمانی که از آنها علت این موضوع را جویا شدیم عنوان کردند که کارمند یا دانشجوی سفارت کره هستند و مجبور شده اند که در این مسابقه برای حمایت از تیم ملی کره به سالن بیایند!

* تا زمان شروع مسابقه هیچ کدام از مسئولان فدراسیون در سالن 12 هزار نفری حضور پیدا نکردند.

* بانوان هم همچون روزهای گذشته برای حمایت از تیم ملی در سالن 12 هزار نفری آزادی حاضر شدند.

* تیم ایران بازی را با ترکیب میلاد عبادی پور، سعید معروف، فرهاد قائمی، سید محمد موسوی، امیر غفور، علی اصغر مجرد و محمدرضا حضرت پور آغاز کرد.

* محمود گودرزی وزیر سابق ورزش و جوانان در سالن حضور دارد.

* مسعود سلطانی فر وارد سالن شد.

اخبار مرتبط:

ایران 1 - 1 کره جنوبی/ گزارش لحظه به لحظه

تگ ها


والیبال قهرمانی آسیا 2019 والیبال والیبال ایران کره جنوبی ایران والیبال