والیبال قهرمانی آسیا؛ پیروزی تایلند و هنگ‌کنگ

تیم‌ملی والیبال هنگ‌کنگ در دور دوم رقابت‌های قهرمانی آسیا به مصاف کویت رفت و با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی دست یافت و در دیگر بازی تایلند با نتیجه ۳ بر ۲ از سد اندونزی گذشت...

تیم‌ملی والیبال هنگ‌کنگ در دور دوم رقابت‌های قهرمانی آسیا به مصاف کویت رفت و با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی دست یافت و در دیگر بازی تایلند با نتیجه ۳ بر ۲ از سد اندونزی گذشت

به گزارش مدال، در دور دوم مسابقات قهرمانی مردان آسیا، امروز تیم‌های کویت و هنگ‌کنگ از گروه H این رقابت‌ها به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم هنگ کنگ با حساب 3 بر یک  و با امتیازهای 25-22، 29-27، 24-26 و 25-18 حریف خود را شکست داد.
در دو ست نخست این بازی تیم هنگ کنگ توانست با حداقل اختلاف از سد کویت بگذرد اما کویت در ست سوم به پیروزی رسید تا کار به ست چهارم کشیده شود.
بازی برابر و پایاپای دو تیم در ست چهارم هم ادامه داشت ولی این هنگ کنگ بود که در نهایت برنده از زمین خارج شد و این مصاف را به سود خود کرد.
در دیگر بازی تیم‌های تایلند و اندونزی از گروه H این رقابت‌ها به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم تایلند با حساب 3 بر 2 و با امتیازهای 25-22، 25-20، 23-25، 23-25 و 15-9 حریف خود را شکست داد.
در دو ست اول این دیدار تیم تایلند با نمایش بهتر موفق شد پیروز از زمین خارج شود اما در ست سوم و چهارم، تیم اندونزی با ارائه یک نمایش پایاپای، موفق شد بازی را به تساوی بکشاند تا این مصاف به ست پنجم کشیده شود. در ست پنجم این تیم تایلند بود که برنده شد و بازی را سه بر دو به سود خود پایان داد.

بیشتر بخوانید:

والیبال قهرمانی آسیا؛ پیروزی ژاپن برابر پاکستان

تگ ها


اخبار والیبال تیم‌ــــ‌ملی‌ــــ‌والیبال‌ــــ‌اندونزی تیم‌ــــ‌ملی‌ــــ‌والیبال‌ــــ‌تایلند والیبال قهرمانی آسیا 2019 والیبال قهرمانی آسیا والیبال