والیبال قهرمانی آسیا؛ پیروزی قطر و هند برابر حریفان

تیم‌ملی والیبال قطر در سومین دیدار در رقابت‌های قهرمانی آسیا برابر سریلانکا با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید و هند در سه ست متوالی از سد عمان گذشت...

به گزارش مدال، مصاف تیم‌های قطر و سریلانکا در چارچوب مسابقات قهرمانی آسیایی با برتری 3 بر صفر تیم ملی تیم قطر به پایان رسید. 
قطری‌ها در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵-۲۱،  ۲۵-۱۴ و ۲۵-۱۵ توانستند به راحتی سریلانکا را شکست دهند تا نخستین پیروزی خود و سومین شکست سریلانکا در این دوره از مسابقات را ثبت کنند.
در دیگر دیدار گروه نخست، امروز ایران از ساعت 18:30 به مصاف استرالیا می‌رود. روز گذشته در این گروه، ایران سه بر صفر از سد قطر گذشت و استرالیا هم سه بر صفر سریلانکا را مغلوب کرد.
در دیگر بازی امروز تیم‌های هند و عمان به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 3 بر یک (۲۲-۲۵، ۲۵-۱۲، ۲۵-۲۱ و ۲۵-۱۹) تیم ملی هند به پایان رسید. 
در دیگر دیدار گروه سوم، امروز چین به مصاف قزاقستان می‌رود. روز گذشته در این گروه، چین 3 بر صفر از سد هند گذشت و قزاقستان هم 3 بر صفر عمان را مغلوب کرد.

بیشتر بخوانید:

داورزنی دوباره رئیس فدراسیون والیبال می‌شود؟

تگ ها


اخبار والیبال تیم‌ــــ‌ملی‌ـــــ‌والیبال‌ـــــ‌قطر تیم‌ــــ‌ملی‌ــــ‌والیبال‌ــــ‌سریلانکا والیبال قهرمانی آسیا 2019 والیبال