والیبال گرگان و رفسنجان لیگ برتری شدند

تیم‌های پاس گرگان و مس رفسنجان با کسب دومین پیروزی در مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک سهمیه لیگ برتر سال ۱۴۰۰ دریافت کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک والیبال از روز جمعه یکم اسفندماه به میزبانی خانه والیبال تهران آغاز شده است.در این مرحله تیم‌های مس رفسنجان، ایرانشید چالوس، پاس گرگان و عقاب ملل اردبیل برای صعود به دیدار نهایی و یا رده‌بندی لیگ دسته یک سال ۹۹ به مصاف یکدیگر می‌روند که تیم‌های پاس گرگان و مس رفسنجان با شکست حریفان خود در دور رفت، تنها یک گام تا کسب سهمیه لیگ برتر سال آینده فاصله داشتند.


دیدارهای دور برگشت این مرحله روز یکشنبه برگزار شد و تیم‌های پاس گرگان و مس رفسنجان با شکست حریفان خود، ضمن صعود به دیدار نهایی این رقابت‌ها، سهمیه حضور در لیگ برتر سال ۱۴۰۰ به دست آوردند.


در نخستین مسابقه تیم‌های ایرانشید چالوس و پاس گرگان به مصاف یکدیگر رفتند که پاسی‌ها با شکست سه بر دو حریف، بیستمین برد متوالی خود در این رقابت‌ها را جشن گرفتند و بدون شکست به دیدار نهایی لیگ دسته یک راه یافتند.


در دیگر مسابقه دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک، تیم‌های عقاب ملل اردبیل و مس رفسنجان به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده رفسنجان در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسید و به دیدار نهایی لیگ دسته یک راه یافت.


بدین ترتیب در مرحله نهایی لیگ دسته یک مردان سال ۹۹ که به صورت متمرکز و دو برد از سه بازی برگزار خواهد شد، تیم‌های پاس گرگان و مس رفسنجان برای کسب مقام قهرمانی به مصاف یکدیگر می‌روند و تیم‌های ایرانشید چالوس و عقاب ملل اردبیل برای مقام سومی با یکدیگر روبرو خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

تمجید سایت فدراسیون جهانی والیبال از سعید معروف

میلاد عبادی پور: زنیت را شکست می دهیم

 

 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران والیبال