والی: اسکوچیچ سرمربی خوب و توانمندی است

ایوب والی کاپیتا تیم فوتبال فولاد خوزستان از سرمربی جدید تیم ملی حمایت کرد....

به گزارش مدال، و به نقل از تسنیم، ایوب والی در مورد آخرین وضعیت فولاد خوزستان و بازی این تیم برابر پیکان در هفته بیستم مسابقات لیگ برتر گفت: ما در دیدار قبلی با انجام یک بازی خوب شهر خودرو را شکست دادیم و خوشبختانه شرایط خوبی برای بازی با پیکان داریم. البته پیکان تیم خطرناکی است و با توجه به تغییر سرمربی‌اش یک تیم ناشناخته محسوب می‌شود. آنها برای نتیجه گرفتن انگیزه زیادی دارند، ولی ما در بیرون از خانه هم دنبال گرفتن سه امتیاز هستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا فولاد می‌تواند در این فصل سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورد؟»، خاطر نشان کرد: ما تیم خوبی داریم و با اضافه شدن چند بازیکن جدید تیم تکمیل شد، ضمن اینکه یک کادرفنی حرفه‌ای هم داریم. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و از حالا نمی‌توان گفت که می‌توانیم سهمیه بگیریم یا خیر، چون اتفاقات در فوتبال بسیار مهم است. با این حال رسیدن به سهمیه دور از دسترس نیست و ما تا آخرین هفته تلاش می‌کنیم تا یک جایگاه خوب را به دست بیاوریم. از هواداران فولاد هم که همیشه حامی ما هستند، خواهش می‌کنم که دست از حمایت تیم برندارند تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

مدافع تیم فوتبال فولاد که سابقه کار کردن با دراگان اسکوچیچ را دارد، در ارتباط با برخی انتقادها درباره انتخاب این مربی کروات به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی تصریح کرد: در این مورد قطعاً پیشکسوتان بهتر از من می‌توانند نظر بدهند و برای حرف زدن در مورد تیم ملی و سرمربی‌اش خیلی‌ها از من جلوتر هستند. من در فولاد با دراگان کار کردم و اعتقاد دارم که مربی خوب و توانمندی است، الان همه ما باید از تیم ملی حمایت کنیم و نظر من این است که اگر از اسکوچیچ حمایت شود می‌تواند بازدهی خوب و مناسبی در تیم ملی داشته باشد و با این تیم نتیجه بگیرد.

بیشتر بخوانید:
مبلغ قرارداد شیخ دیاباته لو رفت
محرومیت یک ساله داور به دلیل کتک زدن بازیکن!
ستاره پرسپولیس به بازی با شارجه می‌رسد؟ 

تگ ها


فولاد اخبار فولاد دراگان اسکوچیچ ایوب والی فوتبال ایران ایوب والی فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال