والی با بیرون پا؛ شوتی از یک ربات نروژی

یکی از دو گل ارلینگ هالند به ایرلند شمالی در جریان پیروزی ۵-۱ نروژ بر این تیم آنقدر زیبا به ثمر رسیده که همچنان مورد توجه رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی قرار دارد....

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند مهاجم بوروسیا دورتموند دیشب با پیراهن تیم ملی کشورش در مقابل ایرلند شمالی به میدان رفته بود. بازی که در استادیوم ویندزور پارک شهر بلفاست به میزبانی ایرلندی ها برگزار می شد در نهایت با پیروزی ۵-۱ نروژ به پایان رسید. دو گل از گلهای نروژ توسط هالند به ثمر رسید ولی یکی از گلهای او آنچنان زیبا بود که همچنان درباره آن صحبت می شود.

نروژ در دقیقه ۲ به گل رسید و ایرلند شمالی در دقیقه ۶ بازی را به تساوی کشید. اما یک دقیقه بعد نوبت ارلینگ هالند بود تا دومین گل تیمش را به ثمر برساند. یک گل استثنایی که به شکل والی و با شوت بیرون پا به ثمر رسید تا نگاه‌ها را به این مهاجم جوان و گلزن جلب کند.

این گل زیبای هالند بلافاصله با واکنش شبکه های اجتماعی مواجه شد. باشگاه او بوروسیا دورتموند بلافاصله پستی در توییتر منتشر کرده و نوشت:" ارلینگ هالند برای نروژ گل زد. یعنی یک گل دیگر هم می بینیم؟"

حساب لیگ ملتهای یوفا هم با انتشار عکسی از خوشحالی هالند بعد از زدن این گل نوشت "هالند کلاس خود را یک بار دیگر نشان داد".

جیمز نوروود بازیکن باشگاه نوریچ انگلیس از کسانی بود که شگفتی خود را از این گل زیبا نشان داد و نوشت:" هالند چطور توانست با بیرون پا اینقدر محکم توپ را شوت کند؟ این از نظر علمی غیرممکن است".

کاربر دیگری با اشاره به درخشش هالند نوشت:" جوری که این پسر با توپ رفتار می کند فوق العاده است. خوش به حال تیمهای او و بد به حال تیمهای حریف که باید در مقابلش بازی کنند".

یک کاربر دیگر هم در تویتر نوشت:" هالند هم بدون توپ عالی حرکت می کند و هم با دو پا قدرت تمام کنندگی وحشتناکی دارد. بازیکنی بدون فراز و نشیب که در بازی های بزرگ خودش را نشان می دهد. شک ندارم ستاره‌ای بزرگ در حال شکل گیری است".

یک هوادار دورتموند هم در توییتر نوشت:" هالند چه بازیکنی است. او یک ربات واقعی است. خیلی خوشحالم که برای ما بازی می کند".

هالند فصل گذشته که در نیمه های آن راهی بوروسیا دورتموند شد عملکرد و آماری خیره کننده داشت. او چه با پیراهن سالزبورگ اتریش و چه با پیراهن بوروسیا دورتموند رویهم رفته ۴۴ گل در طول فصل به ثمر رساند.

تگ ها


بروسیا دورتموند ارلینگ هالند نروژ