والی: نوسان فولاد طبیعی است/ هواداران باید صبور باشند

کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امسال به حمایت هواداران فولاد نیاز مبرمی داریم و بدون حمایت آنها نمی‌توانیم کار را جلو ببریم....

به گزارش مدال، ایوب والی درباره شرایط فولاد بعد از پیروزی 2 بر صفر برابر گل‌گهر گفت: خدا را شکر که در این بازی خانگی نتیجه خوبی گرفتیم و موقعیت‌مان در جدول بهتر شد. در چند بازی بدشانسی آوردیم و می‌توانستیم امتیاز بگیریم ولی خوشبختانه برابر گل‌گهر سه امتیاز مهم گرفتیم. این هفته با سایپا بازی داریم و هدف ما چیزی جز کسب پیروزی نیست.

مدافع فولاد که در این بازی یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند، عنوان کرد: خوشحالم که سومین گل را در این فصل زدم. برای من موفقیت فولاد از هر چیزی مهمتر است. روی ضربات ایستگاهی اجازه نفوذ دارم و دوست دارم به تیمم کمک کنم. بیشترین گلی که در یک فصل زدم 5 گل است و امیدوارم در بازی‌های بعد هم برای تیمم بازیکن تاثیرگذاری باشم. در تیم ما همه بازیکنان برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا فولاد در برخی مقاطع در نتیجه‌گیری نوسان دارد؟» خاطرنشان کرد: تیم ما امسال از لحاظ بازیکن، کادر فنی و حتی مدیریت با تغییرات نسبتا زیاد مواجه شد و طبیعی است که نوسان داشته باشیم. هر مجموعه‌ای برای هماهنگ شدن نیاز به زمان دارد و تیم ما هم با این همه تغییر نیاز به زمان دارد تا به یک شرایط ثابت برسد. الان وضعیت ما بهتر است و می‌توانیم نتایج خوبی در آینده بگیریم.

والی گفت: هواداران فولاد باید صبور باشند و تیم را حمایت کنند. امسال به حمایت هواداران فولاد نیاز مبرمی داریم و بدون حمایت آنها نمی‌توانیم کار را جلو ببریم. مطمئنا شرایط تیم ما بازی به بازی بهتر می‌شود و تمام هدف ما این است که در فصل جاری بهترین جایگاه ممکن را به دست بیاوریم.

بیشتر بخوانید:

زمان نشست خبری سرمربیان سایپا و فولاد مشخص شد

تگ ها


ایوب والی والی فولاد فولاد خوزستان ایوب والی فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال