وان بیساکا: از پیوستن به یونایتد احساس غرور می‌کنم

ستاره خط دفاعی جوانان انگلیس و کریستال پالاس سرانجام امروز انتقالش به یونایتد را قطعی کرد و از این موضوع بسیار خوشحال است...

ستاره خط دفاعی جوانان انگلیس و کریستال پالاس سرانجام امروز انتقالش به یونایتد را قطعی کرد و از این موضوع بسیار خوشحال است

آرون وان بیساکا انتقالش به منچستریونایتد را رویایی می‌داند.

به گزارش مدال، ساعاتی پیش بود که باشگاه منچستریونایتد خبر از رسمی شدن انتقال آرون وان بیساکا از کریستال پالاس داد. این مدافع تیم جوانان انگلیس، با قراردادی 5 ساله به ارزش 45 میلیون پوند بعلاوه 5 میلیون پوند بندهای متغیر، از این پس برای شیاطین سرخ به میدان خواهد رفت که یک پیشرفت بزرگ برای او محسوب می شود.

وان‌ بیساکا پس از پیوستن به منچستریونایتد گفت: "حس من باورنکردنی است و احساس غرور می‌کنم که بازیکن منچستریونایتد شده‌ام و می‌دانم که چنین فرصتی نصیب هر بازیکنی نمی‌شود.

 بی‌صبرانه منتظر آشنایی با هم تیمی‌های جدیدم هستم. یک استراحت کوچک پس از مسابقات قهرمانی زیر 21 سال اروپا خواهم کرد و سپس منتظر تمرین زیرنظر اوله گنار سولسشر(سرمربی یونایتد) در تور پیش‌فصل هستم."

اوله گنار سولسشر نیز در تمجید از خرید جدید تیمش گفت: "وان‌ بیساکا یکی از بهترین مدافعان لیگ برتر انگلیس است. او روحیه کاری مناسب، استعداد و ذهنیت لازم برای بازی در منچستریونایتد را دارد. او دقیقاً از آن دست بازیکنانی است که دنبال‌شان می‌گردیم که به ترکیب خودمان اضافه کنیم تا به ما برای پیشرفت در آینده کمک کنند. آرون بازیکنی جوان، تشنه موفقیت و مشتاق برای یادگیری است که داشتن چنین ویژگی‌هایی برای سن او خیلی مهم است. خوشحالم که وان‌ بیساکا با ما قرارداد امضا کرد و دنبال این هستیم تا پیشرفت فوق‌العاده او را ادامه‌دار کنیم."

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا اوله گونار سولسشر فوتبال جهان تیم جوانان انگلیس