واکسیناسیون اجباری برای جام جهانی 2018 روسیه

طرح واکسیناسیون اجباری برای خدمه هتلهای مسکو به اجرا در میآید. سایت شهرداری مسکو از اجراییشدن طرحی جدید پیش ا ......

طرح واکسیناسیون اجباری برای خدمه هتل‌های مسکو به اجرا در می‌آید.

سایت شهرداری مسکو از اجرایی‌شدن طرحی جدید پیش از آغاز جام جهانی 2018 فوتبال در این کشور خبر داد که شامل واکسیناسیون تمامی خدمه هتل‌های پایتخت روسیه است.

نیکولای گولایف، معاون دپارتمان ورزشی و گردشگری شهرداری مسکو در این رابطه گفت: واکسیانسیون شامل مالکان و پرسنل هتل‌های مسکو از بودجه شهری و رایگان خواهد بود. ما هم‌اکنون اعلام می‌کنیم که هتل‌داران مسکو باید با مراجعه به مراکز درمانی و بهداشت شهری نسبت به واکسیناسیون خود که که طرح ضروری است اقدام کنند. پس از آغاز این طرح ما هتل‌های مسکو را جهت اطمینان از واکسینه شدن مالکان و خدمه کنترل خواهیم کرد.

وی افزود: واکسیناسیون برای مالکان و خدمه هتل‌هایی که پذیرای هواداران فوتبال در طول جام جهانی 2018 روسیه حتی به تعداد یک نفر خواهند بود اجباری است. این واکسن‌ها برای مقابله با بیماری هپاتیت از نوع A و دیسانتری ( اسهال از نوع خون مشهود در مدفوع) هستند.

طبق اعلام معاون دپارتمان ورزشی و گردشگری شهرداری مسکو هم‌اکنون 86 درصد هتل‌های این شهر برای جام جهانی 2018 روسیه رزرو شده‌اند.

جام جهانی 2018 فوتبال در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه 1397 در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه با شرکت 32 تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال