واکنشم مقابل ضربه مسی در قهرمانی تاثیرگذار بود

یان اوبلاک، دروازه بان اسلوونیایی اتلتیکو مادرید، در مصاحبه ای با مارکا پیرامون مسائل مختلف صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، یان اوبلاک، یکی از بهترین دروازه‌بانان دنیا موفق شد در فصلی که گذشت با اتلتیکو مادرید به مقام قهرمانی رقابت‌های لالیگا دست پیدا کند. او همچنین یک بار دیگر جایزه زامورا را هم از آن خود کرد تا یک بار دیگر قابلیت های فوق العاده خود را نشان داده باشد.

دروازه بان اسلوونیایی اتلتیکو مادرید مصاحبه ای با مارکا انجام داده که در اینجا آن را می خوانید.

سوت پایان در وایادولید. اولین چیزی که یان اوبلاک به آن فکر کرد چه بود؟
واقعاً زیاد فکر نکردم. من آن را جشن گرفتم زیرا پس از سال‌ها تلاش برای پیروزی در لالیگا سرانجام موفق شدیم. توضیح احساسات دشوار است. من به دنبال هم تیمی هایم بودم تا یکدیگر را در آغوش بگیریم و جشن بگیریم.

در مقابل وایادولید ابتدا با یک گل عقب افتادید؛ آیا قهرمانی را از دست رفته دیدید؟
بعید می دانم که کسی اینگونه فکر کرده باشد. وقتی اوضاع پیچیده شد، ما آگاه بودیم که نیمه اول خوبی نبوده است اما ما اطمینان داشتیم که دوباره بر می گردیم و لالیگا را می بریم.
من همیشه می گفتم که به پیروزی اطمینان دارم.  من می خواهم اینجا باشم و برای عناوین مبارزه کنم. امسال سال بدست آوردن آن بوده است.  من همیشه اعتماد به نفس بالا بردن لالیگا با اتلتیکو را داشتم.

درخشش مقابل مسی در قهرمانی تاثیر گذار بود؟
بله، همچنین پنالتی در برابر آلاوس. اما مسی، مسی است. او توپ را از وسط می گیرد و به محوطه می رسد و تقریباً گل می زند. خوشبختانه توپ را لمس کردم و آن را به بیرون فرستادم.  هرگونه از این موارد می تواند برای پیروزی مهم باشد. موارد زیادی در زمین وجود دارد، نه تنها از طرف من که برای قهرمانی در لالیگا مهم بوده است.

آینده؟
من چیزی نمی گویم. من در اتلتیکو هستم. هفت سال است که اینجا هستم و دو سال دیگر قرارداد دارم. من به آینده فکر نمی کنم‌. این به مسائل اقتصادی و اینکه آیا باشگاه نیاز به فروش بازیکن دارد یا نه بستگی خواهد داشت. چیزهای متغیر زیادی وجود دارد. من بیش از ۳۰۰ بازی در اسپانیا انجام داده ام و اکنون از لالیگایی که برنده شده ام لذت می برم. نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. من اینجا هستم، خوشحالم و در مورد آینده خواهیم دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد.

در جشن ها خیلی از کلمه تیم استفاده شده است. آیا کار تیمی اتلتیکو خیلی در قهرمانی تاثیر داشت؟
بله قطعا. کلید اصلی تیم بوده است. در جشن ها و قبل از آن. تیم همیشه مهم ترین چیز است.  اگر جو و ارتباط خوبی وجود نداشته باشد، کسب عناوین غیرممکن است. ما این را امسال نشان داده ایم و تا پایان سطح خود را برای قهرمانی در لالیگا حفظ کردیم."

تگ ها


یان اوبلاک لیونل مسی اتلتیکو مادرید بارسلونا