واکنش آذری به کاهش بودجه ذوب‌آهن: می‌خواهند دندان‌های گاندو را بکشند

سهامداران باشگاه ذوب‌آهن مبلغ ۲۵ میلیارد تومان برای بودجه سال آینده این تیم مصوب کردند که با واکنش سعید آذری مدیرعامل سبزپوشان اصفهان مواجه شد...

به گزارش مدال، این خبر در شرایطی به باشگاه ذوب آهن رسید که تیم فوتبال باشگاه بزرگ ذوب آهن در فصل جاری درگیر رقابت های لیگ قهرمانان آسیاست و اداره تیم های مختلف حاضر در ذوب آهن با این مبلغ امکان پذیر نیست.
ذوبی ها که تنها تیم ایرانی حاضردر لیگ قهرمانان آسیا به شمار می آیند، در حال تیم بستن و آماده سازی برای فصل پیش روی فوتبال ایران نیز هستند اما این خبر آب سردی بر پیکر مدیریت باشگاه ذوب آهن بوده و باید دید سعید آذری نسبت به این تصمیم مجمع سهامداران باشگاه خواهد داشت.
به صورت طبیعی با شرایط فعلی ذوب آهن نمی تواند با این بودجه حضور قدرتمندی در مسابقات فصل آینده داشته باشد.
به همین دلیل سعید آذری با انتشار پستی در صفحه مجازی خود اعتراض جالبی را به این امر اختصاص داد.  او معتقد است که افرادی از داخل کارخانه باشگاه به دنبال ضربه زدن به ذوب آهن هستند.
با این اوصاف کار مدیران باشگاه ذوب آهن در ادامه فصل نقل و انتقالات بسیار دشوار خواهد شد. به خصوص بعد از جدایی مظاهری، حسینی و اوساگونا سه بازیکن اصلی این تیم که جذب بازیکن خارجی خوب برای جانشینی آن‌ها در نظر گرفته شده بود و حالا همه برنامه‌ها را تغییر می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

خلیلی: رای کمیته انضباطی به هیچ ‌وجه عادلانه نیست

تگ ها


ذوب آهن مدیر عامل ذوب آهن سعید آذری لیگ برتر فوتبال ایران ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال