واکنش آرش برهانی به ترافیک خط حمله آبی‌پوشان

آرش برهانی درباره تعداد زیاد مهاجمان استقلال گفت: این همه فوروارد قطعا به کار تیم می‌آید زیرا که آنها باید در سه جام به میدان بروند....

به گزارش مدال و به نقل از ایلنا، آرش برهانی مهاجم سابق تیم استقلال معتقد است فرهاد مجیدی در استقلال کار بسیار سختی را در پیش دارد و همه باید به وی کمک کنند تا بتواند به موفقیت برسد. وی جذب مطهری را برای تیم مفید دانست و همچنین برای تیم در نیم فصل دوم آرزوی موفقیت کند.

شرایط استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟
شرایط استقلال باید قبول کنیم زیاد خوب نیست هنوز بازیکنان مورد نظر جذب نشده‌اند و میلیچ هم به ایران بازنگشته است. از سوی دیگر استقلال باید کمتر از 10 روز دیگر در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا یک بازی حساس را برگزار کند که پیروزی در آن بازی خیلی برایش اهمیت دارد.

استراماچونی هم بالاخره از استقلال جدا شد؟
استراماچونی تمام شد رفت باید به فکر آینده بود در جدایی استراماچونی هم باشگاه مقصر بود و هم شخص این مربی، دو طرف نتوانستند باهم سر مسائل مالی توافق کنند. البته ظاهرا شرایط طوری است که بیشتر مربیان خارجی از ایران می‌روند که هنوز علتش مشخص نیست.

حضور فرهاد مجیدی چقدر می‌تواند در برهه فعلی به تیم کمک کند؟
فرهاد کار سختی در پیش دارد امیدوارم بتواند در استقلال نتایج خوبی را کسب کند. پیشکسوتان باید از وی حمایت کنند تا در این راه سخت تنها نماند.

ارسلان مطهری هم به استقلال آمد؟
ارسلان بازیکن بسیار مهمی است. بازی‌های قبلی او را پیش از این دیده بودم و امیدوارم همچون ذوب آهن هم بتواند درخشش لازم را داشته باشد.

قبول دارید استقلال مهاجمان زیادی را در تیمش دارد؟
این همه فوروارد قطعا به کار تیم می‌آید زیرا که آنها باید در سه جام به میدان بروند و تازه این همه مهاجم کم هم هست.

درباره سرپرستی سعید رمضانی نظرتان چیست؟
به هر حال ایشان در استقلال اهواز عضویت داشته و تشخیص باشگاه این بوده که این اتفاق بیفتد. به هر حال بزرگان زیادی در این جایگاه قرار داشتند مانند منصورخان پورحیدری، غلامحسین مظلومی و خیلی‌های دیگر.

بهرام امیری هم به عنوان معاونت استقلال انتخاب شد. نظرتان چیست؟
 زمان حضور ایشان در استقلال به این تیم آمدم و امیری از دوستان نزدیک بنده است، ایشان در گذشته بازیکنان زیادی که همگی مطرح و ملی بودند را به استقلال آورد.

بیشتر بخوانید:

ثبت قرارداد مجیدی در هیئت فوتبال تهران + عکس

تگ ها


فوتبال ایران آرش برهانی استقلال فرهادمجیدی مجیدی استقلال برهانی استقلال فوتبال