واکنش آلکاسر به خوشحالی احتمالی بعد از گل مقابل بارسلونا

پاکو آلکاسر بازیکن سابق تیم فوتبال بارسلونا که اکنون در تیم دورتموند آلمان توپ می‌زند، درباره شادی بعد از گل احتمالی مقابل بارسلونا توضیحاتی را ارائه داد....

به گزارش مدال، گروه ششم فصل 20-2019 لیگ قهرمانان اروپا با حضور بارسلونا، دورتموند و اینتر گروه مرگ این رقابت‌هاست.
گروهی که آلکاسر بازیکن تیم فوتبال دروتموند باید مقابل تیم سابق خود بارسلونا قرار بگیرد.
این مهاجم اسپانیایی در مصاحبه با روزنامه اسپورت کشورش درباره تقابل با بارسلونا گفت: اکنون در دورتموند نسبت به سال‌های گذشته احساس بهتری دارم و به خودم اعتماد بیشتری دارم. این امر به دلیل حضورم در آلمان و به ثمر رساندن گل‌های زیاد در تیم است. خوشحالم که به بارسلونا برمی‌گردم و مقابل دوستان قدیمی‌ام بازی می‌کنم. این یک بازی خاص خواهد بود و بسیار مشتاق و باانگیزه هستم تا در این بازی بتوانم بهترین عملکرد خودم را به نمایش بگذارم.
وی درباره شادی بعد از گل خود مقابل تیم سابقش افزود: نمی‌دانم اگر گل بزنم خوشحالی می‌کنم یا نه. به احترام مدتی که در آنجا بوده‌ام، به باشگاه و هواداران تیم احترام خواهم گذاشت.
آلکاسر درباره دمبله بازیکن سابق تیم دورتموند و فعلی آبی‌اناری‌ها و اینکه گفته می‌شود دورتموندی‌ها از او ناراحت هستند نیز توضیحاتی ارائه داد و گفت: هیچ ناراحتی بین دمبله و بازیکنان دورتموند وجود ندارد، ما همیشه به خوبی از او یاد می‌کنیم و گاهی خاطراتش در مدت زمان حضور در دورتموند را مرور می‌کنیم. مطمئنم او پس از بازگشت به سیگنال ایدونا پارک از سوی هواداران ما دچار هیچ مشکلی نمی‌شود.

بیشتر بخوانید:

دورتموند ۱ - ۳ یونیون برلین؛ شکست زنبورها مقابل میزبان تازه‌وارد

 

 

تگ ها


آلکاسر پاکو آلکاسر آلکاسر دورتموند آلکاسر بارسلونا دورتموند بارسلونا قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا پاکو آلکاسر بورسیا دورتموند بارسلونا بورسیا دورتموند-بارسلونا UEFA Champions League Bundesliga لالیگا فوتبال