واکنش آلگری به گلزنی ایگواین: او امشب سریع‌تر می‌دوید!

در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته (چهارشنبه) یوونتوس مقابل المپیاکوس با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید ......

در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته (چهارشنبه) یوونتوس مقابل المپیاکوس با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در نشست خبری بعد از بازی درباره انتخاب بازیکنان در زمین توضیحاتی داد.

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، در بازی شب گذشته (چهارشنبه) یوونتوس مقابل  المپیاکوس، ایگواین برای دومین بازی پیاپی روی نیمکت نشسته بود. او در اواسط بازی به عنوان جایگزین وارد زمین شد و گلزنی کرد تا یوونتوس بتواند  المپیاکوس را با نتیجه دو بر صفر از پیش رو بردارد.

آلگری درباره این انتخاب خود، گفت : من این طور انتخاب کردم. ایگواین در شرایط بدنی خوبی نسبت به دیگران نبود. با این حال امشب سریع تر حرکت می کرد و می توانستم او را برای دقایقی در بازی داشته باشم. او هیچ وقت مشکل ساز نبوده  است. او بازیکنی است که می تواند تغییر ایجاد کند و باعث پیروزی ما شود.

سرمربی یوونتوس در ادامه درباره عملکرد تیمش در بازی دیشب، افزود: یوونتوس هوشمندانه بازی کرد. حریف خطراتی برای ما ایجاد کرد.  المپیاکوس به تازگی مربی اش را عوض کرده است، اما خیلی خوب و دفاعی بازی می کند. آنها  به ما فضا نمی دادند و ما نمی توانستیم خیلی سریع بازی کنیم، اما بالاخره انرژی آنها تمام شد و ما توانستیم از سد دفاعی شان عبور کنیم.  ما فصل جدیدی را پیش رو داریم. همه می خواهند که یوونتوس را شکست دهند.

آلگری در ادامه درباره عملکرد بنتانکور، گفت : او بسیار خوب بازی کرد. ما باید در تمرینات با او بیشتر کار کنیم تا پیشرفت کند و بتواند پاس های عمقی بهتری بدهد. او باید در پاس های کوتاه پیشرفت کند.

او درباره کاستا نیز، اظهار کرد:  او خیلی دوست دارد با هم تیمی هایش همکاری کند. او در لیگی که کاملا با لیگ آلمان متفاوت است، عملکرد خوبی دارد.

تگ ها


اخبار روز گونزالو هیگواین یوونتوس سری آ فوتبال