واکنش احساسی ستاره کره‌ای به اخراج ژوزه مورینیو

سون هیونگ مین، ستاره کره ای تاتنهام، در صفحه اینستاگرام خود به اخراج ژوزه مورینیو از این تیم واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بود که باشگاه تاتنهام به شکل رسمی خبر از قطع همکاری با سرمربی پرتغالی یعنی ژوزه مورینیو داد. آخرین بازی تاتنهام با سرمربیگری مورینیو با تساوی ۲-۲ مقابل اورتون خاتمه یافته بود؛ توقفی که باعث شد فاصله تیم لندنی با منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به پنج امتیاز افزایش پیدا کند. این در حالی است که تنها شش بازی تا پایان فصل باقی مانده است.

رایان میسون، هافبک سابق تاتنهام، به شکل موقت هدایت این تیم را بر عهده گرفته و در دیدار فینال جام اتحادیه انگلیس برابر منچستر سیتی روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

بعد از این که طی ساعات اخیر هری کین، ستاره انگلیسی تاتنهام، به اخراج ژوزه مورینیو واکنش نشان داده بود حالا سون هیونگ مین نیز پیامی احساسی برای مرد پرتغالی ارسال کرده است. سون در صفحه اینستاگرام خود نوشت: " من هیچ کلمه ای برای توصیف احساس خود ندارم. همکاری با تو بسیار خوشایند بود. متاسفم که همه چیز به نتیجه نرسید اما واقعا به خاطر وقتی که کنار یکدیگر گذراندیم ممنونم."

گفتنی است از زمان انتخاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید تاتنهام سون هیونگ مین به یکی از ستاره های اصلی تیم تبدیل شد و در واقع می‌توان گفت که ستاره کره ای زیر نظر او نمایش‌های درخشانی را از خود ارائه داد بنابراین ناراحتی اش از اخراج مورینیو کاملاً قابل درک است.

همچنین دنیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام، نیز طی بیانیه ای در رابطه با اخراج مورینیو گفت: " ژوزه مورینیو و همکارانش در چالش برانگیزترین دوران باشگاهی کنار ما بودند. ژوزه یک حرفه ای واقعی است که در تمام مدت همه گیر شدن ویروس کرونا مقاومت خوبی از خود نشان داد. در سطح شخصی من از همکاری با او لذت بردم و افسوس می خورم که همه چیز همانطور که پیش بینی کرده بودیم پیش نرفت. او همیشه در اینجا مورد استقبال قرار خواهد گرفت و ما باید از او و کادر مربیگری اش بخاطر کمکشان تشکر کنیم."

تگ ها


ژوزه مورینیو سون هیونگ مین تاتنهام