واکنش احمدزاده به شایعه درگیری با کالدرون

فرشاد احمدزاده نسبت به شایعاتی که پیرامون درگیری وی با گابریل کالدرون منتشر شده بود واکنش نشان داد....

به گزارش مدال، فرشاد احمدزاده در آستانه دیدار حساس برابر تراکتور از تمرین این تیم خارج شد تا حضورش برابر این تیم در هفته دوم در ابهام قرار داشته باشد.
این در حالیست که در پایان تمرین امروز شایعات عجیبی بعد از ترک تمرین حول این بازیکن شکل گرفته و اعلام شد او بعد از درگیری لفظی با کالدرون از تمرین خارج شده است.

احمدزاده در اینباره گفت: واقعا از این وضعیت خسته شده‌ام. من به پرسپولیس برگشتم تا سهمی در موفقیت تیم داشته باشم و با هواداران پرسپولیس روزهای خوب تازه‌ای بسازیم. بارها هم از هواداران پرسپولیس بابت گذشته عذر خواستم و می‌خواهم با دوری از حواشی بهترین عملکردم را داشته باشم.

وی ادامه داد: از این شایعات نمی‌دانم چه کسی سود می‌برد و من واقعا مصدوم هستم و دو قلوی پایم کبود شده و شرایط تمرین را نداشتم. این مساله پیش از بازی با پارس جنوبی شکل گرفت و خودم از کادرفنی خواستم تا در لیست باشم و بتوانم در صورت نیاز کمکی کنم. با همین وضعیت برابر پارس جنوبی بازی  کردم و شرایطم حتی بدتر شد اما باز در تمرینات حاضر شدم. واقعا شرایط تمرین را نداشتم و همانطور که گفتم مشکل بیماری پدرم نیز از نظر روحی وضعیت را برایم سخت‌تر کرده است.
او در پایان گفت: تمام تمرکزم را روی موفقیت پرسپولیس گذاشته‌ام و نمیخواهم حاشیه ای داشته باشم و از این دوستان هم خواهش می‌کنم دست از شایعه سازی بردارند. کسانی که نسبت به این موضوع شک دارند می‌توانند وضعیتم را از دکتر تیم بپرسند که چه بلایی سر دو قلوی پایم آمد است. امیدوارم خیلی زود بتوانم در کنار هواداران با پیراهن پرسپولیس برای موفقیت تیم تلاشم بکنم و همانطور که قول دادم حاشیه ای نخواهم داشت و لطفا شایعه نسازید.

بیشتر بخوانید:

 

ستاره پرسپولیس بار دیگر بازیگر شد
غیبت احمدزاده در تمرین امروز سرخپوشان

تگ ها


فرشاد احمد زاده فرشاد احمدزاده اخبار پرسپولیس حواشی پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال