واکنش ارلینگ هالند به مقایسه شدن با مسی و رونالدو

ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند، می‌گوید فقط روی کار خود تمرکز کرده اما در عین حال هنوز با کریستیانو رونالدو و لیونل مسی خیلی فاصله دارد....

به گزارش "ورزش سه"، از زمان انتقال ارلینگ هالند به دورتموند، این ستاره نروژی خود را در قامت یکی از آماده ترین ستاره های دنیای فوتبال به اثبات رسانده است. او در این فصل نیز عملکرد خیره کننده‌ای در ترکیب زنبورها ارائه داده و در ۲۱ بازی بوندسلیگا ۲۱ گل به ثمر رسانده است؛ همچنین می‌توان از هالند به عنوان یکی از مهم‌ترین دلایل حضور دورتموند در جمع هشت تیم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نام برد.

همین نمایش‌های فوق العاده ارلینگ هالند باعث شده که بسیاری معتقد باشند که او در آینده جا پای ابر ستاره هایی نظیر کریستیانو رونالدو و لیونل مسی خواهد گذاشت و به نوعی به همراه کیلیان امباپه یک دو قطبی دیگر را در دنیای فوتبال تشکیل خواهند داد.

با این حال خود هالند معتقد است که او هنوز فاصله زیادی با مسی و رونالدو دارد و در حال حاضر تنها به پیشرفت خود فکر می‌کند. او در مصاحبه ای با روزنامه نروژی Dagbladet گفت: " من فقط به خودم فکر می کنم که هر روز عملکردم بهتر شود. نیازی نیست در مورد مسی و رونالدو، احتمالاً بهترین بازیکنان تاریخ، صحبت کنم. من هنوز برای رسیدن به آنها به خیلی چیزها احتیاج دارم."

تگ ها


لیونل مسی کریستیانو رونالدو ارلینگ هالند بروسیا دورتموند یوونتوس بارسلونا