واکنش استراماچونی به حمایت هواداران استقلال

آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال به حمایت هواداران واکنش نشان داد...

به گزارش مدال، آندره آ استراماچونی در گفت‌وگو با کوریر دلو اسپورت در مورد مسئله قطع همکاری با تیم پرطرفدار تهرانی و خروج از ایران صحبت کرد. متن این مصاحبه به شرح زیر است:
* در کدام بخش از تهران اقامت داشتید؟
ما در جایی با منظره زیبا به روی کل شهر، در بخش شمالی که تا مدرسه و سفارت ایتالیا چند متری فاصله داشت، زندگی می‌کردیم. آنجا منطقه زیبایی با مراکز تجاری و رستوران‌ها است. برنامه کاری در دو قسمت طراحی شد. من یک راننده مثل همه چهره‌های حرفه‌ای داشتم اما رفت و آمدها به خاطر ترافیک باورنکردنی شهر تهران، خیلی طولانی می‌شد. به همین خاطر مرتب به همسرم می‌گفتم که از ترافیک شهر رم ناله می‌کرد. خانواده‌ام دیدند که در مقایسه، ترافیک رم سبک‌تر بود.
* دلیل شما برای قطع همکاری چه بود؟
وکلای من که با موسسات بانکی در ارتباط هستند، به من اطلاع دادند پرداخت‌ها به صورت نامنظم بوده‌اند. بعد از نخستین هشدار در ماه اوت و 3 مقام فیفا که به آنجا آمدند، شرایط عوض نشد و قراردادم از طرف وکلا قطع شد که این با استناد به مفاد فیفا به خاطر مسائل مهم و رفتار باشگاه صورت گرفت. در عمل نمی‌توانستم از منظر قانونی به کار ادامه دهم. آن هم وقتی که از فشار این چنینی بر شما وارد می‌شود. اطمینان دارم که همه این مشکلات به خاطر تحریم‌های سیاسی و اقتصادی است که به ایران وارد شده.
* از عملکرد 6 ماهه در ایران  چه بیلانی ارائه می‌کنید؟
اگر  مشکلات فوتبالی را در نظر نگیرم، طنین این ماجراجویی بسیار خوب بود. مردمی با شور و اشتیاق درونی فراوان،‌ ورزشگاه‌های مملو از تماشاگر. خانواده‌ام خیلی خوب بود و دوستان خیلی خوبی پیدا کردیم.
*هواداران استقلال به خاطر شما به خیابان‌ آمدند. در این مورد چه فکر می‌کنید؟
خود همین فکر کردن درباره این موضوع، به من شور و انگیزه می‌دهد. یک چیز بسیار تاثیرگذار اتفاق افتاد. هزاران هوادار آمدند. آنها همیشه مرا دوست داشتند. آنها به ورزشگاه آمدند تا حتی با پوشیدن پیراهن اینتر احترام بگذارند. این یک تجربه بسیار زیبا بود.

بیشتر بخوانید:

موضع منزوی در خصوص بازگشت استراماچونی؛ ما مدیران آتش‌نشان بودیم!

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی فسخ قرارداد استراماچونی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال