صحبت‌های عجیب استراماچونی در گفت و گو با رسانه ایتالیایی

سرمربی استقلال بار دیگر درباره وضعیت تیمش به صحبت پرداخت و عنوان کرد که نمی‌توان در چنین شرایطی پیشرفت کرد....

صحبت‌های عجیب استراماچونی در گفت و گو با رسانه ایتالیایی

به گزارش مدال، آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال که سابقه مربیگری در اسپارتاپراگ را بر عهده دارد و به همین خاطر به دلیل بازی اینتر و اسلاویا پراگ درباره شرایط تیم سابق خود اینتر و نحوه برنده شدن در کشور چک با رسانه توتواسپورت ایتالیا مصاحبه کرد و گفت: من فکر می‌کنم که بازی دو تیم بازی نزدیکی خواهد بود و اینتر نیز بازی دشواری در پیش دارم. تیم‌های چکی و خصوصا اسلاویا پراگ تیم‌های فیزیکی هستند و خیلی علاقه به نبرد تن به تن دارند واین کار را برای تیم هایی که تلاش می‌کنند دریبل بزنند سخت می‌کند. اینتر بازی سختی در این دیدار دارد و کونته به خوبی این موضوع را می‌داند چون در بازی رفت هم دشواری‌های بازی با اسلاویارا درک کرد.

او همچنین درباره روملو لوکاکو گفت:‌ لوکاکو بازیکن خوبی است و اینکه تاکنون در لیگ قهرمانان گلزنی نکرده است اتفاقی است و مطمئن هستم او توانایی و ارزش خود را نشان می‌دهد چرا که مهاجم درجه یکی محسوب می‌شود.

این مربی درباره وضعیت استقلال نیز گفت: من نمی‌توانم و نمی‌خواهم درباره شرایط باشگاه صحبت کنم. همانطور که در نشست خبری خودم گفتم در این شرایط پیشرفت کردن خیلی سخت است ولی من مطمئن هستم به زودی درباره آینده‌مان در باشگاه چیزهای زیادی خواهیم فهمید.

بیشتر بخوانید:

مهاجم استقلال به نیمی از وعده‌اش عمل کرد

تگ ها


مصاحبه استراماچونی توتو اسپرت مشکلات استراماچونی اخبار استراماچونی آندره آ استراماچونی استراماچونی استراماچونی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال