واکنش استقلال به بیانیه سپاهان: دوستانی که معترض اند خودشان سود برده اند!

معاون باشگاه استقلال نسبت به بیانیه باشگاه سپاهان واکنش نشان داد. به گزارش مدال و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علی ......

معاون باشگاه استقلال نسبت به بیانیه باشگاه سپاهان واکنش نشان داد.
به گزارش مدال و به نقل از سایت باشگاه استقلال، علی خطیر درباره صحبت‌های به وجود آمده درباره داوری بیان کرد: باشگاه استقلال همواره بر سلامت جامعه داوری ایران تاکید دارد و آن را سرلوحه رفتار خود قرارداده است. داوران بسیار خوبی در فوتبال ما حضور دارند و مهم‌ترین تورنمنت‌های فوتبالی را با موفقیت و سربلندی قضاوت کردند.
وی ادامه داد: از فینال المپیک تا فینال جام جهانی و رده بندی جام جهانی و رقابت‌های آسیایی همگی مسابقاتی هستند که داوران ما با موفقیت آن را قضاوت کرده و باعث سربلندی فوتبال شدند و ما به آن‌ها افتخار می‌کنیم. می‌توان گفت: داوری ما از فوتبالمان جلوتر است، در داوری بانوان هم به تازگی افتخار آفرین شده ایم که همه این‌ها نشان از پیشرفت داوری کشورمان دارد.
معاون ورزشی باشگاه استقلال ادامه داد: سرمربی محترم استقلال در کنفرانس مطبوعاتی خود هم اذعان داشت که اشتباه در فوتبال امری طبیعی است، همان طور که هر انسانی اشتباه می‌کند. باشگاه استقلال هم در این فصل بار‌ها از اشتباهات داوری (که بدون تردید غیر عمدی بوده) لطمه خورده است. اما از آن طرف دوستانی به داوری معترض هستند و سعی دارند با بیانیه‌ها و صحبت‌های خود داوری و صداقت آن را زیر سوال ببرند که خودشان به تازگی از همین اشتباهات داوری بهره برده اند. البته به این نکته اذعان داریم که اشتباه، برای هر فردی در هر جایگاهی پیش می‌آید و اشتباه داوری هم جزیی از فوتبال است همانطور که یک بازیکن و یا مربی در زمین بازی اشتباه می‌کند، اما زیر سوال بردن بی طرفی داوران، حرکتی ناشایست و بی احترامی به همه جامعه داوری و فوتبال این مملکت است.

تگ ها


استقلال فوتبال