واکنش استقلال به حکم سنگین؛ پنجره بسته نمی شود

سخنگوی هیات مدیره استقلال می گوید هواداران نگرانی ای از بابت بسته شدن دوباره پنجره نقل و انتقالاتی نداشته باشند....

به گزارش "ورزش سه"، حجت نظری در گفت و گو با اخبار شبکه سوم سیما درباره صادر شدن حکم پرونده آندره آ استراماچونی و محکوم یک میلیون و ۳۵۵ هزار یورویی استقلال بیان کرد: آقای استراماچونی از چند ماه پیش شکایت خود را دنبال کرده است. در این مدت باشگاه استقلال تلاش کرده تا بتواند با اسناد و مدارک موجود درخواست ایشان را رد کند. تلاش ما این بود عددی که او درخواست کرده بسیار پایین تر باشد.


وی ادامه داد: آقای استراماچونی عدد یک میلیون و ۶۸۰ هزار یورو درخواست غرامت کرده بود که فیفا بخشی از آن را تایید کرده است. ما همچنان اسنادی را در اختیار داریم که می توانیم این رای را نیز بشکنیم. اتفاق مهم این است که در مدت ۱۰ روز آینده فرصت داریم درخواست گراند کنیم و اسنادی که بر اساس آن حکم صادر شده را از فیفا بخواهیم. البته باید کمتر از ۱۰ هزار فرانک پرداخت کنیم که این موضوع زمان بیشتری در اختیارمان می گذارد. بعد از ارسال مدارک از سوی فیفا ما مجددا می توانیم بر اساس مدارک به دادگاه عالی ورزش CAS  شکایت کنیم و رای را برگردانیم.


سخنگوی هیات مدیره استقلال همچنین گفت: ما همچنان فرصت تجدید نظر خواهی و پیگیری بعدی داریم. مطمئن هستیم با تعاملی که بین مدیران کنونی باشگاه وجود دارد، می توانیم رای را بشکنیم. 


نظری درپایان خطاب به هواداران استقلال و شایعه بسته شدن دوباره پنجره نقل و انتقالاتی آبی ها تاکید کرد: هواداران استقلال باید بدانند این اتفاق تاثیری روی پنجره نقل و انتقالاتی ما چه در حال حاضر و چه در زمستان نخواهد گذاشت. مطمئنا ما تا پایان فصل فرصت داریم مبالغی که باید را به استراماچونی پرداخت کنیم. بازهم تاکید می کنم که هیچ جای نگرانی نیست و در فرصت مقرر مبالغ را پرداخت خواهیم کرد.

تگ ها


استقلال تهران آندره آ استراماچونی