واکنش استقلال به فلافل اهواز و میهمانی قائدی

سرپرست استقلال در واکنش به دو ابهام پیرامون اعضای این تیم پاسخ داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهایی که اخبار متعددی درباره کرونایی بودن اعضای استقلال مطرح شده، حرف و حدیث هایی نیز به وجود آمده است. در این بین دو موضوع عجیب به نظر می رسد. یکی مساله فلافل خوردن استقلالی ها شب قبل از بازی با فولاد در اهواز که سعید آذری آن را مطرح کرد و دیگر مساله میهمانی ای که گفته می شود در منزل شخصی اش گرفته است.


سعید رمضانی سرپرست استقلال در واکنش به این دو اتفاق به خبرنگار "ورزش سه" گفت: «این حرف ها از نظر من فرافکنی است. شب قبل از بازی با فولاد در اهواز هیچ بازیکنی از هتل خارج نشد که بخواهد فلافل بخورد. حتی یادم هست که یک نفر یک بسته برای سیاوش یزدانی آورد که من اجازه ندادم او مقابل در هتل حاضر شود. از نگهبان خواستم بسته را تحویل بگیرد. حتی هواداران عزیز ما در اهواز هم مجوز ورود به هتل را پیدا نکردند.»


وی ادامه داد: «من نمی دانم هدف آنهایی که عکس مهدی قائدی در شب تولدش را رو کردند، چیست. این عکسی که پخش شده مربوط به ۸ ماه پیش است و در هتل هم هست. آن هم در شرایطی که کادرفنی پیشین استقلال در آن حضور دارند. همانطور که گفتند می خواهند افکار عمومی را با این اتهامات و مسائل منحرف کنند.»


رمضانی در پایان افزود: «طی روزهای گذشته مسائل زیادی را شنیدم وفکر می کنم حرفی نزنیم بهتر است. قرار نیست ما هم مثل دوستان رفتار کنیم. ولی باید بگویم دوموضوعی که درباره فلافل خوردن بازیکنان در اهواز و همچنین میهمانی قائدی مطرح شده دروغ محض است.»

بیشتر بخوانید:

شروع تمرینات استقلال در گروی تست مجدد کرونا

نیکخو: خارجی های استقلال باید زودتر از لیست خارج می شدند

 

 

تگ ها


سعید رمضانی استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال