واکنش استیلی به استوری مشترک بازیکنان امید

سرمربی تیم ملی امید به ابهامات و سوالات موجود در مورد استوری مشترک بازیکنان این تیم پاسخ داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش 3، ،تعدادی از بازیکنان تیم ملی امید که در مسابقات تایلند حضور نداشتند اما در مرحله مقدماتی این تیم را همراهی می کردند پاداش مرحله قبلی را دریافت نکردند و در استوری مشترکی به این موضوع واکنش نشان دادند.

حمید استیلی در این مورد به خبرنگار ما گفت: اول از همه باید از وزارت ورزش، کنیته المپیک و مجموعه همراه اول تشکر کنم که واقعا به تیم امید کمک کردند و اگر این حمایت ها نبود برای اعزام تیم هم دچار مشکل می شدیم. فدراسیون به دلیل مشکلات مالی دیگر نمی توانست به ما کمک کند و در این مقطع خود من از این عزیزان درخواست کمک کردم. مجموعا در حدود ۴ میلیارد تومان به ما کمک شد. بخشی از این مبالغ را خود من دریافت کردم و تحویل امور مالی فدراسیون دادم. ما در قبال این میزان پولی که آوردیم فقط یک خواهش کردیم و آن این بود که پاداش همه اعضای تیم به صورت یکسان پرداخت شود.

سرمربی تیم امید در مورد استوری بازیکنان گفت:این بچه ها حقشان را می خواهند و انصاف نیست با آنها اینطور رفتار شود. ما چهار میلیارد آوردیم و خواهش کردیم حالا که هزینه های تیم با این منابع تامین شده حداقل پاداش ها را به نفرات تیمی که در مرحله مقدماتی موفق به صعود شد پرداخت کنند. متاسفانه شاهد بودیم تنها به نفراتی پاداش داده شد که در تایلند حاضر بودند و سایر بچه ها را حذف کردند. من بارها پیگیری کردم و گفتند پرداخت می کنیم اما باز هم به این وعده ها عمل نشد. به نظرم بچه ها حق داشتند اعتراض کنند. این اخلاقی نیست که قولی بدهند و عمل نکنند. اگر می دانستم اینطور رفتار می کنند حتما خودم این مبلغ را بین بچه ها تقسیم می کردم و اجازه نمی دادم اینطور در حق آنها ظلم شود. من در این مدت یک ریال برای خودم چیزی از فدراسیون دریافت نکردم و در طول دو سال هیچ دستمزدی نگرفتم، حداقل وقتی قولی به بچه ها دادم و حتی پولش را فراهم کردم انتظار داشتم فدراسیون هم جور دیگری رفتار کند. باز هم امیدوارم این مسئله را حل کنند و ما مدیون این بچه ها نباشیم.

استیلی در پایان گفت: این بچه مثل بچه های خود من هستند و قطعا به اندازه آن‌ها دوستشان دارم و همیشه پیگیر بازی‌ها و کارهایشان هستم.

بیشتر بخوانید:
مصدومان استقلال آماده می‌شوند
اولتیماتوم به فدراسیون فوتبال به خاطر یک بازیکن جنجالی+ عکس
اعلام برنامه سفر پرسپولیس به دبی و شارجه 

تگ ها


تیم امید ایران حمید استیلی تیم ملی ایران فوتبال ایران استوری جنجالی