واکنش اسطوره فوتبال آلمان به مذاکره توخل با آرسنال

نتایج ضعیفآرسنالدر این فصل و اعتراضات گسترده هواداران این تیم باعث شده تا مالکان باشگاه آرسنال به دنبال تغییر وضعیت در تیم خود باشند و در این راه آنها به دنبال جایگزینی مناسب برای آرسن ونگر سرمربی فرانسوی خود هستند ......

 نتایج ضعیف آرسنال در این فصل و اعتراضات گسترده هواداران این تیم باعث شده تا مالکان باشگاه آرسنال به دنبال تغییر وضعیت در تیم خود باشند و در این راه آن‌ها به دنبال جایگزینی مناسب برای آرسن ونگر سرمربی فرانسوی خود هستند.
اگرچه توپچی‌ها قرارداد ونگر را سال گذشته به مدت دو سال دیگر تمدید کردند اما آرسنال برای دومین فصل متوالی از رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا باز مانده است و این موضوع یکی از عوامل اصلی کنار گذاشتن ونگر از جمع توپچی‌ها است.
توماس توخل سرمربی آلمانی و سابق بورسیا دورتموند محتمل ترین گزینه برای حضور در لندن است. اگر چه این سرمربی آلمانی یکی از گزنه‌های جدی هدایت بایرن مونیخ به شمار می‌رود اما به نظر می‌رسد راه این سرمربی در نهایت به لندن ختم شود.
در این باره لوتار ماتئوس اسطوره فوتبال آلمان که ارتباط نزدیکی با توخل دارد ارتباط این سرمربی آلمانی با مدیران آرسنال را تایید کرد.
وی به بیلد گفت: من می‌دانم که توخل یکی از نامزدهای مورد علاقه بایرن مونیخ برای هدایت این تیم به شمار می‌رود اما توخل با آرسنال در ارتباط است.
بر این اساس انتقال پیر امیرک اوبامیانگ گلزن آفریقایی از دورتموند به آرسنال هم چندان بی ارتباط با حضور توخل در آرسنال نمی‌تواند باشد.

تگ ها


اخبار روز آرسنال فوتبال