واکنش اسلامیان به انتخاب کلینزمن: من بی‌خبرم!

محمد اسلامیان، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از انتخاب یورگن کلینزمن به عنوان سرمربی تیم ملی اظهار بی‌اطلاعی کرد...

خبرهایی از توافق یورگن کلینزمن ستاره فوتبال آلمان با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم ملی شنیده می‌شود.
به گزارش مدال، وضعیت سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران پس از جام ملت های آسیا و جدایی کارلوس کی روش در هاله ای از ابهام قراردارد و در هفته های اخیر گزینه های متعددی برای جانشینی این مربی پرتغالی در تیم ملی کشورمان مطرح شده اند.
لحظاتی پیش  امیر سلطانی، یکی از مدیران برنامه رسمی فوتبال ایران که در فصل جاری لیگ برتر مدتی به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان فعالیت کرد و ارتباط نزدیکی هم با باشگاه استوک سیتی انگلیس دارد با منتشر کردن یک استوری در صفحه اینستاگرام خود درباره یورگن کلینزمن، احتمال انتخاب  این آلمانی را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کشورمان را افزایش داد.
او با به کار بردن عبارت «کمی قدیمی اما هنوز طلا... به ایران خوش آمدی مربی» کلینزمن را معرفی کرده است. این درحالی است که پنج شنبه هفته پیش هم علیرضا مرزبان، سرمربی سابق نفت مسجد سلیمان که در فوتبال سرزمین ژرمن ها سابقه فعالیت دارد در اظهار نظری عجیب ادعا کرده بود سرمربی جدید تیم ملی ایران را می شناسد اما نامی از او نمی برد.
محمود اسلامیان، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت: مهدی تاج پیگیر انتخاب سرمربی تیم ملی است اما من از اینکه او تاکنون مذاکره ای با کلینزمن انجام داده باشد خبر ندارم. فقط می دانم قرار است به زودی سرمربی جدید تیم ملی مشخص شود.
او ادامه داد: جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال هم درباره بحث انتخاب سرمربی تیم ملی به زودی برگزار خواهد شد. تنها نکته ای که من از آن مطلع هستم این است که سرمربی تیم ملی به زودی انتخاب خواهد شد اما تاکنون نام هیچ گزینه ای در هیئت رئیسه مطرح نشده است.
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال همچنین درباره اینکه شنیده می‌شود در صورت ۴۸ تیمی شدن جام جهانی ۲۰۲۲ احتمال دارد یک ایرانی هدایت تیم ملی را برعهده بگیرد، گفت: بعید می‌دانم چنین اتفاقی رخ بدهد و طبق اطلاعات من سرمربی بعدی تیم ملی هم خارجی است. حال باید درباره این موضوع هم در هیئت رئیسه تصمیم گیری کنیم.

تگ ها


تیم ملی فوتبال